Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van William Anderson op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
William Anderson: het publiek in één oogopslag
Cavalry Embarking At Blackwall trekt de meeste aandacht: 300 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 17% van alle weergaven van William Anderson op OriginalUniqueArt.com. 'the Bell' Inn At Erith en A Flagship Departing From The Anchorage volgen. William Anderson trok 2.200 bezoeken aan: 600 op de artiestenpagina en 1.600 op individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 1.200 bezoeken. Het publiek neigt naar Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 100% van de bezoeken, voor 67% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van William Anderson die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van William Anderson die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Cavalry Embarking At Blackwall
300 bezoeken · 16,7%
-
2
'the Bell' Inn At Erith
200 bezoeken · 11,1%
-
3
A Flagship Departing From The Anchorage
200 bezoeken · 11,1%
-
4
View On The Thames At Greenwich
200 bezoeken · 11,1%
-
5
View near Deptford
200 bezoeken · 11,1%
-
6
Hussars Embarking At Deptford
100 bezoeken · 5,6%
-
7
Dutch Shipping With A Flagship And A States Yacht
100 bezoeken · 5,6%
-
8
Admiral Sir Robert Calder's Action Off Cape Finisterre -
100 bezoeken · 5,6%
-
9
Self Portrait
100 bezoeken · 5,6%
-
10
Shipping in an Estuary, possibly the lower reaches
100 bezoeken · 5,6%
Hoeveel mensen bekijken William Anderson per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1.100 |
| Aug 2026 | 100 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 400 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van William Anderson bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van William Anderson?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,0% | 5,6% |
| Zachte schaduw | 10,0% | 5,6% |
| Gematigde luminantie | 54,0% | 44,4% |
| Algehele helderheid: licht | 30,0% | 44,4% |
| Lichtgevend | 4,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 46,0% | 33,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 36,0% | 38,9% |
| Gematigd zachte verzadiging | 12,0% | 11,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 16,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 66,7% | 100,0% |
| Aardse tinten | 28,2% | 0,0% |
| Donkere tinten | 5,1% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 32,0% | 22,2% |
| Gebalanceerd | 60,0% | 61,1% |
| Levendig | 8,0% | 16,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 12,0% | 11,1% |
| Zacht | 16,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 5,6% |
| Krachtig contrast | 18,0% | 11,1% |
| Verklaring | 40,0% | 72,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 11,1% |
| Evenwichtige harmonie | 20,0% | 5,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 30,0% | 61,1% |
| Harmonieus palet | 36,0% | 22,2% |
Welke werken van William Anderson trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Thames at Rotherhithe, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| British Troops Landing at J… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of Greenwich and Dep… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merchant Ships And Indiamen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Erith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View near Deptford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| A caracore from Borneo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sea Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nederlandse Kust-scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen William Anderson?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 50,0% |
| Spaans | 200 | 50,0% |
Hoeveel mensen bekijken William Anderson per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 100 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over William Anderson
Welke werken van William Anderson trekken de meeste aandacht?
- Cavalry Embarking At Blackwall, met 300 weergaven (17% van alle weergaven van William Anderson). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken William Anderson op OriginalUniqueArt.com?
- 2.200 bezoeken in twaalf maanden: 600 op de artiestenpagina en 1.600 op individuele werken.
Welke werken van William Anderson worden het meest gewaardeerd?
- Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 100% van de bezoeken, tegenover 67% van de catalogus.