Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Walter Linsley Meegan op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Walter Linsley Meegan: het publiek in één oogopslag
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon trekt de meeste aandacht: 1.200 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 43% van alle weergaven van Walter Linsley Meegan op OriginalUniqueArt.com. Kirkstall Abbey, by moon light en Street Scene at Night volgen. Walter Linsley Meegan trok 4.400 bezoeken aan: 1.800 op de artiestenpagina en 2.600 op individuele werken. Elke maand meer bezoekers: het aantal bezoeken steeg met 100% van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 3.100 bezoeken. Het publiek kijkt via apparaten (57%) en telefoons (43%). Het publiek neigt naar Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 64% van de bezoeken, voor 45% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 8 werken van Walter Linsley Meegan die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 8 werken van Walter Linsley Meegan die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon
1.200 bezoeken · 42,9%
-
2
Kirkstall Abbey, by moon light, 1899
600 bezoeken · 21,4%
-
3
Street Scene at Night
300 bezoeken · 10,7%
-
4
Kirkstall Abbey by Moonlight
200 bezoeken · 7,1%
-
5
River Scene with Bridge and Cattle
200 bezoeken · 7,1%
-
6
Redcote Bridge, Armley, By Moonlight
100 bezoeken · 3,6%
-
7
Scalby Mills near Scarborough
100 bezoeken · 3,6%
-
8
Rural Scene with Two Figures and Abbey
100 bezoeken · 3,6%
Hoeveel mensen bekijken Walter Linsley Meegan per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.100 | 2.000 |
| Aug 2026 | 600 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 400 |
Hoe vaak worden de werken van Walter Linsley Meegan bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Walter Linsley Meegan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 27,3% | 32,1% |
| Zachte schaduw | 36,4% | 53,6% |
| Gematigde luminantie | 9,1% | 3,6% |
| Algehele helderheid: licht | 27,3% | 10,7% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 9,1% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 45,5% | 35,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 45,5% | 64,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 18,2% | 21,4% |
| Gebalanceerd | 72,7% | 75,0% |
| Levendig | 9,1% | 3,6% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 9,1% | 3,6% |
| Gebalanceerd | 9,1% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 27,3% | 39,3% |
| Verklaring | 54,5% | 57,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 18,2% | 7,1% |
| Zacht gemengd palet | 18,2% | 25,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 63,6% | 67,9% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke werken van Walter Linsley Meegan trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kirkstall Abbey, by moon li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 100 |
| Scarborough Lighthouse at N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.000 | 0 | 100 | 0 |
| The Original Oak at Night,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Pier, New Brighton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rural Scene with Two Figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene with Bridge and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Street Scene at Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| Scalby Mills near Scarborou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The South Bay at Night with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kirkstall Abbey by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken mensen om Walter Linsley Meegan te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.500 | 56,8% |
| telefoons | 1.900 | 43,2% |
In welke talen volgen mensen Walter Linsley Meegan?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel mensen bekijken Walter Linsley Meegan per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 300 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Walter Linsley Meegan
Welke werken van Walter Linsley Meegan trekken de meeste aandacht?
- Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon, met 1.200 weergaven (43% van alle weergaven van Walter Linsley Meegan). De bovenstaande ranglijst bevat 8 werken.
Hoeveel mensen bekijken Walter Linsley Meegan op OriginalUniqueArt.com?
- 4.400 bezoeken in twaalf maanden: 1.800 op de artiestenpagina en 2.600 op individuele werken.
Op welke apparaten bekijken mensen Walter Linsley Meegan?
- Mensen bekijken Walter Linsley Meegan op apparaten (57%) en telefoons (43%); apparaten is goed voor 57% van de bezoeken.
Welke werken van Walter Linsley Meegan worden het meest gewaardeerd?
- Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 64% van de bezoeken, tegenover 45% van de catalogus.