Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Timothy O'Sullivan Alexander Gardner op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Timothy O'Sullivan Alexander Gardner: het publiek in één oogopslag
Camp Architecture, Brandy Station, Virginia trekt de meeste aandacht: 300 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 27% van alle weergaven van Timothy O'Sullivan Alexander Gardner op OriginalUniqueArt.com. Head Quarters New York Herald, Army of the Potomac (Bealton) en Johnson's Mill, Petersburg, Virginia volgen. Timothy O'Sullivan Alexander Gardner trok 1.300 bezoeken aan: 400 op de artiestenpagina en 900 op individuele werken. Minder bezoekers de laatste tijd: het aantal bezoeken is met 100% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 1.100 bezoeken. Het publiek neigt naar Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 45% van de bezoeken, voor 29% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 7 werken van Timothy O'Sullivan Alexander Gardner die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 7 werken van Timothy O'Sullivan Alexander Gardner die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Camp Architecture, Brandy Station, Virginia, 1864
300 bezoeken · 27,3%
-
2
Head Quarters New York Herald, Army of the Potomac (Bealton), 1863
200 bezoeken · 18,2%
-
3
Johnson's Mill, Petersburg, Virginia, 1865
200 bezoeken · 18,2%
-
4
Head Quarters Army of the Potomac (Brandy Station, Virginia), 1864
100 bezoeken · 9,1%
-
5
Pontoon Boat, Brandy Station, Virginia, 1864
100 bezoeken · 9,1%
-
6
Army Repair Shop, 1864
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Desert lake near ragtown, carson desert, nevada
100 bezoeken · 9,1%
Hoeveel mensen bekijken Timothy O'Sullivan Alexander Gardner per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Timothy O'Sullivan Alexander Gardner bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Timothy O'Sullivan Alexander Gardner?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 7,1% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 45,5% |
| Algehele helderheid: licht | 42,9% | 54,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 92,9% | 90,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 7,1% | 9,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 71,4% | 54,5% |
| Gebalanceerd | 28,6% | 45,5% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 3,6% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 10,7% | 9,1% |
| Verklaring | 85,7% | 90,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 10,7% | 9,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 82,1% | 81,8% |
| Harmonieus palet | 7,1% | 9,1% |
Welke werken van Timothy O'Sullivan Alexander Gardner trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chesterfield Bridge, North… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blandford Church, Petersbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the interior of For… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Signal Tower on Elk Mountai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head Quarters New York Hera… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of Breastworks on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Johnson's Mill, Petersburg,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Fairfax Court House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head Quarters Army of the P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pontoon Bridge Across the R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Timothy O'Sullivan Alexander Gardner?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 100 | 100,0% |
Hoeveel mensen bekijken Timothy O'Sullivan Alexander Gardner per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Timothy O'Sullivan Alexander Gardner
Welke werken van Timothy O'Sullivan Alexander Gardner trekken de meeste aandacht?
- Camp Architecture, Brandy Station, Virginia, met 300 weergaven (27% van alle weergaven van Timothy O'Sullivan Alexander Gardner). De bovenstaande ranglijst bevat 7 werken.
Hoeveel mensen bekijken Timothy O'Sullivan Alexander Gardner op OriginalUniqueArt.com?
- 1.300 bezoeken in twaalf maanden: 400 op de artiestenpagina en 900 op individuele werken.
Welke werken van Timothy O'Sullivan Alexander Gardner worden het meest gewaardeerd?
- Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 45% van de bezoeken, tegenover 29% van de catalogus.