Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Whitcombe op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Thomas Whitcombe: het publiek in één oogopslag
Hms 'blenheim' trekt de meeste aandacht: 400 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 15% van alle weergaven van Thomas Whitcombe op OriginalUniqueArt.com. Hms Diadem At Capture Of Good Hope - en Capture and Destruction of Four Spanish Frigates volgen. Thomas Whitcombe trok 3.300 bezoeken aan: 1.100 op de artiestenpagina en 2.200 op individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 2.500 bezoeken. Het publiek kijkt via apparaten (100%). Het publiek neigt naar Zacht (Contrast): 38% van de bezoeken, voor 8% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Thomas Whitcombe die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Thomas Whitcombe die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Hms 'blenheim'
400 bezoeken · 15,4%
-
2
Hms Diadem At Capture Of Good Hope -
200 bezoeken · 7,7%
-
3
Capture and Destruction of Four Spanish Frigates
200 bezoeken · 7,7%
-
4
The Battle of Trafalgar, October 21st, 1805
100 bezoeken · 3,8%
-
5
The Ship 'ealing Grove'
100 bezoeken · 3,8%
-
6
The Battle of Cabareta Point, July 12th, 1801
100 bezoeken · 3,8%
-
7
Hms 'implacable' And 'centaur'
100 bezoeken · 3,8%
-
8
The Capture of La Clorinde, February 26th, 1814
100 bezoeken · 3,8%
-
9
The Capture of the Chesapeake, June 1st, 1813
100 bezoeken · 3,8%
-
10
The Indiaman 'britannia'
100 bezoeken · 3,8%
Hoeveel mensen bekijken Thomas Whitcombe per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 900 | 1.600 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 400 |
Hoe vaak worden de werken van Thomas Whitcombe bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Thomas Whitcombe?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 12,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 20,0% | 30,8% |
| Gematigde luminantie | 26,0% | 46,2% |
| Algehele helderheid: licht | 30,0% | 15,4% |
| Lichtgevend | 12,0% | 7,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 42,0% | 42,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 19,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,0% | 15,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 23,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 59,0% | 30,4% |
| Aardse tinten | 33,3% | 47,8% |
| Donkere tinten | 7,7% | 21,7% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 40,0% | 34,6% |
| Gebalanceerd | 48,0% | 38,5% |
| Levendig | 12,0% | 26,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 0,0% |
| Zacht | 8,0% | 38,5% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 3,9% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 19,2% |
| Verklaring | 50,0% | 38,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 22,0% | 3,9% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 3,9% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 19,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,0% | 46,2% |
| Harmonieus palet | 36,0% | 26,9% |
Welke werken van Thomas Whitcombe trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View of Cape Town, Table Ba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'blenheim' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| The Ship 'ealing Grove' - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Commencement of the Battle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'implacable' And 'centa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ship 'ealing Grove' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle Of The Saints | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Destruction by Night of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The merchantman 'Blenheim o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord howe's victory, 1st ju… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken mensen om Thomas Whitcombe te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.300 | 100,0% |
In welke talen volgen mensen Thomas Whitcombe?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 100 | 100,0% |
Hoeveel mensen bekijken Thomas Whitcombe per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Thomas Whitcombe
Welke werken van Thomas Whitcombe trekken de meeste aandacht?
- Hms 'blenheim', met 400 weergaven (15% van alle weergaven van Thomas Whitcombe). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Thomas Whitcombe op OriginalUniqueArt.com?
- 3.300 bezoeken in twaalf maanden: 1.100 op de artiestenpagina en 2.200 op individuele werken.
Op welke apparaten bekijken mensen Thomas Whitcombe?
- Mensen bekijken Thomas Whitcombe op apparaten (100%); apparaten is goed voor 100% van de bezoeken.
Welke werken van Thomas Whitcombe worden het meest gewaardeerd?
- Zacht (Contrast): 38% van de bezoeken, tegenover 8% van de catalogus.