Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Webster op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Thomas Webster: wat een jaar aan bezoekers laat zien
The New Sign is het meest bekeken werk: 200 weergaven in een jaar, goed voor 7% van alle aandacht voor Thomas Webster. Daarop volgen Study For 'a Letter From The Colonies' en The Card Players. De artiestenpagina ontving 100 bezoeken en de werken 2.300: in totaal 2.400 bezoeken. De aandacht is met 200% gestegen van Sep 2026 tot Okt 2026. Jul 2026 was de drukste maand, met 2.000 bezoeken. Ze geven de voorkeur aan Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 64% van de bezoeken tegenover 44% van de catalogus.
De 10 meest bekeken werken van Thomas Webster
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Thomas Webster.
-
1
The New Sign
200 bezoeken · 7,1%
-
2
Study For 'a Letter From The Colonies'
200 bezoeken · 7,1%
-
3
The Card Players
200 bezoeken · 7,1%
-
4
Reading The News
200 bezoeken · 7,1%
-
5
Football -
200 bezoeken · 7,1%
-
6
Summer Flowers, Including Tulips, Poppies, Peonies And Petunia's In A Vase; And Roses, Tulips, Poppies, Narcissi And Other Flowers In A Vase
100 bezoeken · 3,6%
-
7
Reading The Scriptures
100 bezoeken · 3,6%
-
8
A Tea Party
100 bezoeken · 3,6%
-
9
The School Room
100 bezoeken · 3,6%
-
10
Roses, Irises, Morning Glory, Narcissi, Chrysanthemums And Two Butterflies, Under A Stone Fountain
100 bezoeken · 3,6%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Thomas Webster?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1.900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 300 |
Wanneer zijn de werken van Thomas Webster te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Thomas Webster?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 56,0% | 46,4% |
| Zachte schaduw | 28,0% | 35,7% |
| Gematigde luminantie | 16,0% | 17,9% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 18,0% | 7,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,0% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 32,0% | 35,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 7,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 46,0% | 28,6% |
| Gebalanceerd | 44,0% | 64,3% |
| Levendig | 10,0% | 7,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,0% | 3,6% |
| Zacht | 36,0% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 10,7% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 14,3% |
| Verklaring | 20,0% | 21,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,0% | 3,6% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 7,1% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 17,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 48,0% | 46,4% |
| Harmonieus palet | 22,0% | 25,0% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Thomas Webster, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dotheboy's Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Card Players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Football - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Children At Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses, Peonies, Daisies And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ring O' Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Football Game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feeding Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Village Choir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The See-saw | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Thomas Webster gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Thomas Webster, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 100 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 100 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Thomas Webster
Welk werk van Thomas Webster is het meest bezocht?
- The New Sign eerst, met 200 bezoeken, goed voor 7% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Thomas Webster op OriginalUniqueArt.com?
- 2.400 bezoeken in twaalf maanden: 100 naar de artiestenpagina, 2.300 naar de werken.
Welke werken van Thomas Webster sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Gebalanceerd (Kleurintensiteit) ontvangen 64% van de bezoeken voor 44% van de catalogus.