Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Barker op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Thomas Barker: het publiek in één oogopslag
Interior Of A Large Cave With Figures And Animals trekt de meeste aandacht: 300 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 14% van alle weergaven van Thomas Barker op OriginalUniqueArt.com. Landscape With Cattle Watering And Rustics en The Woodcutter's Family volgen. Thomas Barker trok 2.500 bezoeken aan: 500 op de artiestenpagina en 2.000 op individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 1.900 bezoeken. Het publiek neigt naar Donkere tinten (Kleurenpalet): 29% van de bezoeken, voor 9% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Thomas Barker die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Thomas Barker die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Interior Of A Large Cave With Figures And Animals
300 bezoeken · 13,6%
-
2
Landscape With Cattle Watering And Rustics
200 bezoeken · 9,1%
-
3
The Woodcutter's Family
200 bezoeken · 9,1%
-
4
Shepherd Boy
100 bezoeken · 4,5%
-
5
Landscape With Figures And Cattle
100 bezoeken · 4,5%
-
6
Travellers Passing Beneath A Volcano
100 bezoeken · 4,5%
-
7
Landscape With A Waterfall
100 bezoeken · 4,5%
-
8
Mary Elizabeth Elton, Jane Octavia Elton, And Arthur Hallam Elton, With Their Dog 'rob Roy'
100 bezoeken · 4,5%
-
9
Landscape Near Sant'agata
100 bezoeken · 4,5%
-
10
A Shepherd Boy -
100 bezoeken · 4,5%
Hoeveel mensen bekijken Thomas Barker per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 300 |
Hoe vaak worden de werken van Thomas Barker bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Thomas Barker?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 42,0% | 40,9% |
| Zachte schaduw | 28,0% | 13,6% |
| Gematigde luminantie | 26,0% | 40,9% |
| Algehele helderheid: licht | 4,0% | 4,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 32,0% | 31,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 9,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,0% | 36,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 22,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 68,9% | 47,6% |
| Donkere tinten | 8,9% | 28,6% |
| Monochroom | 11,1% | 19,1% |
| Neutrale kleuren | 11,1% | 4,8% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 42,0% | 31,8% |
| Gebalanceerd | 54,0% | 50,0% |
| Levendig | 4,0% | 18,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 26,0% | 36,4% |
| Zacht | 14,0% | 4,5% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 4,5% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 13,6% |
| Verklaring | 44,0% | 40,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,0% | 4,5% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 4,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 48,0% | 54,5% |
| Harmonieus palet | 30,0% | 36,4% |
Welke werken van Thomas Barker trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Getting in Clover: Noon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bride Of Death | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shepherd Boys and Dog Shelt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wood Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gleaner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Fancy Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View In Italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Young Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Rembrandt's Self Portrait A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Thomas Barker?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel mensen bekijken Thomas Barker per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 100 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 100 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Thomas Barker
Welke werken van Thomas Barker trekken de meeste aandacht?
- Interior Of A Large Cave With Figures And Animals, met 300 weergaven (14% van alle weergaven van Thomas Barker). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Thomas Barker op OriginalUniqueArt.com?
- 2.500 bezoeken in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 2.000 op individuele werken.
Welke werken van Thomas Barker worden het meest gewaardeerd?
- Donkere tinten (Kleurenpalet): 29% van de bezoeken, tegenover 9% van de catalogus.