Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Anthony Devas op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Anthony Devas: het publiek in één oogopslag
Six O'Clock News trekt de meeste aandacht: 100 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 14% van alle weergaven van Anthony Devas op OriginalUniqueArt.com. Laurie Lee en Pamela McGeorge, BEM, of the Women's Royal Naval Service volgen. Anthony Devas trok 700 bezoeken aan: 200 op de artiestenpagina en 500 op individuele werken. Minder bezoekers de laatste tijd: het aantal bezoeken is met 100% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 600 bezoeken. Het publiek neigt naar Monochroom (Kleurintensiteit): 71% van de bezoeken, voor 32% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 7 werken van Anthony Devas die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 7 werken van Anthony Devas die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Six O'Clock News, 1940
100 bezoeken · 14,3%
-
2
Laurie Lee, 1944
100 bezoeken · 14,3%
-
3
Pamela McGeorge, BEM, of the Women's Royal Naval Service, 1942
100 bezoeken · 14,3%
-
4
Lady Daphne Straight, 1936
100 bezoeken · 14,3%
-
5
Camilla Sykes and Mark, 1948
100 bezoeken · 14,3%
-
6
The Junior, 1949
100 bezoeken · 14,3%
-
7
Emma Dressed Up, 1946
100 bezoeken · 14,3%
Hoeveel mensen bekijken Anthony Devas per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Anthony Devas bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Anthony Devas?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 20,0% | 42,9% |
| Zachte schaduw | 44,0% | 57,1% |
| Gematigde luminantie | 32,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 4,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 16,0% | 28,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 40,0% | 42,9% |
| Gematigd zachte verzadiging | 36,0% | 28,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 32,0% | 71,4% |
| Gebalanceerd | 56,0% | 28,6% |
| Levendig | 12,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 24,0% | 42,9% |
| Zacht | 48,0% | 42,9% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 8,0% | 14,3% |
| Verklaring | 16,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 42,9% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 14,3% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 40,0% | 42,9% |
| Harmonieus palet | 36,0% | 0,0% |
Welke werken van Anthony Devas trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Sherrer Ross Boase (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Six O'Clock News | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Majorie Stanley Clarke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pamela McGeorge, BEM, of th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Laurie Lee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| John Gielgud (1904–2000), a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miss Farrant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William Kelsey Fry (188… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anthony Arthur Hicks (d. 20… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs F. Herbert Davies, Foun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Anthony Devas?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Deens | 100 | 100,0% |
Hoeveel mensen bekijken Anthony Devas per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 600 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 700 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 900 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 1.000 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Anthony Devas
Welke werken van Anthony Devas trekken de meeste aandacht?
- Six O'Clock News, met 100 weergaven (14% van alle weergaven van Anthony Devas). De bovenstaande ranglijst bevat 7 werken.
Hoeveel mensen bekijken Anthony Devas op OriginalUniqueArt.com?
- 700 bezoeken in twaalf maanden: 200 op de artiestenpagina en 500 op individuele werken.
Welke werken van Anthony Devas worden het meest gewaardeerd?
- Monochroom (Kleurintensiteit): 71% van de bezoeken, tegenover 32% van de catalogus.