Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Stuart Henry Bell op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Stuart Henry Bell: het publiek in één oogopslag
'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer trekt de meeste aandacht: 100 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 11% van alle weergaven van Stuart Henry Bell op OriginalUniqueArt.com. Destruction of the Slaver (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove') en Anchored Awaiting Cargo (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove') volgen. Stuart Henry Bell trok 1.300 bezoeken aan: 500 op de artiestenpagina en 800 op individuele werken. Elke maand meer bezoekers: het aantal bezoeken steeg met 100% van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 800 bezoeken. Het publiek neigt naar Gebalanceerd (Contrast): 33% van de bezoeken, voor 18% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 9 werken van Stuart Henry Bell die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 9 werken van Stuart Henry Bell die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer, 1894
100 bezoeken · 11,1%
-
2
Destruction of the Slaver (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 bezoeken · 11,1%
-
3
Anchored Awaiting Cargo (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 bezoeken · 11,1%
-
4
Wreck in Sunderland Harbour (as it appeared about 1850), 1896
100 bezoeken · 11,1%
-
5
Marsden Rock, 1891
100 bezoeken · 11,1%
-
6
The Expedition Entering Baffin Bay in Search of John Franklin, 1850
100 bezoeken · 11,1%
-
7
Old South Pier and Lighthouse, Sunderland
100 bezoeken · 11,1%
-
8
Leaving Sunderland Harbour (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 bezoeken · 11,1%
-
9
Marsden Rock, 1891
100 bezoeken · 11,1%
Hoeveel mensen bekijken Stuart Henry Bell per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Stuart Henry Bell bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Stuart Henry Bell?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 11,8% | 22,2% |
| Zachte schaduw | 5,9% | 11,1% |
| Gematigde luminantie | 29,4% | 11,1% |
| Algehele helderheid: licht | 47,1% | 55,6% |
| Lichtgevend | 5,9% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 41,2% | 33,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 35,3% | 44,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 23,5% | 22,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 29,4% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 64,7% | 55,6% |
| Levendig | 5,9% | 11,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 5,9% | 11,1% |
| Zacht | 11,8% | 11,1% |
| Gebalanceerd | 17,6% | 33,3% |
| Krachtig contrast | 17,6% | 11,1% |
| Verklaring | 47,1% | 33,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 35,3% | 44,4% |
| Zacht gemengd palet | 5,9% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 11,8% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 35,3% | 44,4% |
| Harmonieus palet | 11,8% | 11,1% |
Welke werken van Stuart Henry Bell trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marsden Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Expedition Entering Baf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Expedition Entering Baf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bents Farm, Whitburn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marsden Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Moving of the Old North Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moving of the Old North Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunderland, 1855, Morning a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leaving Sunderland Harbour… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cut Out by the Frigate's Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Stuart Henry Bell?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel mensen bekijken Stuart Henry Bell per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 100 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Stuart Henry Bell
Welke werken van Stuart Henry Bell trekken de meeste aandacht?
- 'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer, met 100 weergaven (11% van alle weergaven van Stuart Henry Bell). De bovenstaande ranglijst bevat 9 werken.
Hoeveel mensen bekijken Stuart Henry Bell op OriginalUniqueArt.com?
- 1.300 bezoeken in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 800 op individuele werken.
Welke werken van Stuart Henry Bell worden het meest gewaardeerd?
- Gebalanceerd (Contrast): 33% van de bezoeken, tegenover 18% van de catalogus.