Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Samuel David Colkett op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Samuel David Colkett: het publiek in één oogopslag
River Scene trekt de meeste aandacht: 300 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 13% van alle weergaven van Samuel David Colkett op OriginalUniqueArt.com. Landscape with River en The Trowse near Norwich volgen. Samuel David Colkett trok 2.200 bezoeken aan: 400 op de artiestenpagina en 1.800 op individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 1.900 bezoeken. Het publiek neigt naar Gedempt (Kleurverzadiging): 48% van de bezoeken, voor 31% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Samuel David Colkett die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Samuel David Colkett die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
River Scene, 1850
300 bezoeken · 13,0%
-
2
Landscape with River
300 bezoeken · 13,0%
-
3
The Trowse near Norwich, 1849
200 bezoeken · 8,7%
-
4
A Cottage by a Pond, with Figures Swimming and on the Bank, 1829
200 bezoeken · 8,7%
-
5
River Scene near Norwich, 1853
200 bezoeken · 8,7%
-
6
Landscape with a River and Mill, Sheep in Foreground
200 bezoeken · 8,7%
-
7
Landscape with a Cottage
200 bezoeken · 8,7%
-
8
A River Landscape with Figures on a Bridge
100 bezoeken · 4,3%
-
9
On the River Yare, Norfolk, 1852
100 bezoeken · 4,3%
-
10
Farmhouse with Pond, 1847
100 bezoeken · 4,3%
Hoeveel mensen bekijken Samuel David Colkett per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 300 | 1.600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Samuel David Colkett bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Samuel David Colkett?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 3,9% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 11,5% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 53,8% | 69,6% |
| Algehele helderheid: licht | 30,8% | 30,4% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 30,8% | 47,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,5% | 17,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,9% | 34,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 3,9% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 30,8% | 39,1% |
| Gebalanceerd | 61,5% | 60,9% |
| Levendig | 7,7% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 3,9% | 0,0% |
| Zacht | 3,9% | 4,3% |
| Gebalanceerd | 3,9% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 11,5% | 8,7% |
| Verklaring | 76,9% | 87,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 23,1% | 17,4% |
| Zacht gemengd palet | 19,2% | 26,1% |
| Evenwichtige harmonie | 3,9% | 13,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 42,3% | 34,8% |
| Harmonieus palet | 11,5% | 8,7% |
Welke werken van Samuel David Colkett trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Cottage by a Pond, with F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| River Scene near Cambridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farmhouse with Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walnut Tree Walk, Earlham | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| On the River Yare, Norfolk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Samuel David Colkett?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Bulgaars | 100 | 100,0% |
Hoeveel mensen bekijken Samuel David Colkett per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 200 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Samuel David Colkett
Welke werken van Samuel David Colkett trekken de meeste aandacht?
- River Scene, met 300 weergaven (13% van alle weergaven van Samuel David Colkett). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Samuel David Colkett op OriginalUniqueArt.com?
- 2.200 bezoeken in twaalf maanden: 400 op de artiestenpagina en 1.800 op individuele werken.
Welke werken van Samuel David Colkett worden het meest gewaardeerd?
- Gedempt (Kleurverzadiging): 48% van de bezoeken, tegenover 31% van de catalogus.