Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Romeyn de Hooghe op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Romeyn de Hooghe: het publiek in één oogopslag
Nova Totius Terrarium Orbis trekt de meeste aandacht: 300 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 21% van alle weergaven van Romeyn de Hooghe op OriginalUniqueArt.com. Map of Jerusalem en Innemen van Damiaten volgen. Romeyn de Hooghe trok 1.800 bezoeken aan: 600 op de artiestenpagina en 1.200 op individuele werken. Minder bezoekers de laatste tijd: het aantal bezoeken is met 50% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 1.500 bezoeken. Het publiek neigt naar Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 86% van de bezoeken, voor 56% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Romeyn de Hooghe die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Romeyn de Hooghe die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Nova Totius Terrarium Orbis
300 bezoeken · 21,4%
-
2
Map of Jerusalem, 1700
200 bezoeken · 14,3%
-
3
Innemen van Damiaten
200 bezoeken · 14,3%
-
4
The Capture Of Naarden
100 bezoeken · 7,1%
-
5
Waag, haarlem
100 bezoeken · 7,1%
-
6
Battle of Narva on 19 November 1700, 1700
100 bezoeken · 7,1%
-
7
Doelen, Gasthuisstraat, Haarlem
100 bezoeken · 7,1%
-
8
Vleeshal Haarlem
100 bezoeken · 7,1%
-
9
Statue Of Laurens Jansz. Coster
100 bezoeken · 7,1%
-
10
Kommende Ramersdorf
100 bezoeken · 7,1%
Hoeveel mensen bekijken Romeyn de Hooghe per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1.000 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Romeyn de Hooghe bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Romeyn de Hooghe?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 43,8% | 57,1% |
| Algehele helderheid: licht | 43,8% | 42,9% |
| Lichtgevend | 12,5% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 56,2% | 28,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 43,8% | 71,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 43,8% | 14,3% |
| Gebalanceerd | 56,2% | 85,7% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,2% | 7,1% |
| Zacht | 12,5% | 21,4% |
| Gebalanceerd | 12,5% | 7,1% |
| Krachtig contrast | 31,2% | 21,4% |
| Verklaring | 37,5% | 42,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 18,8% | 28,6% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 6,2% | 7,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 6,2% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 68,8% | 64,3% |
Welke werken van Romeyn de Hooghe trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Map of Jerusalem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Battle of Narva on 19 Novem… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Capture Of Naarden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nova Totius Terrarium Orbis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Waag, haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Innemen van Damiaten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doelen, Gasthuisstraat, Haa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Plan Exact Des Fortificatio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Statue Of Laurens Jansz. Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Romeyn de Hooghe?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel mensen bekijken Romeyn de Hooghe per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Romeyn de Hooghe
Welke werken van Romeyn de Hooghe trekken de meeste aandacht?
- Nova Totius Terrarium Orbis, met 300 weergaven (21% van alle weergaven van Romeyn de Hooghe). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Romeyn de Hooghe op OriginalUniqueArt.com?
- 1.800 bezoeken in twaalf maanden: 600 op de artiestenpagina en 1.200 op individuele werken.
Welke werken van Romeyn de Hooghe worden het meest gewaardeerd?
- Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 86% van de bezoeken, tegenover 56% van de catalogus.