Robert Heinecken De blik op het werk

1931 – 2006

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Robert Heinecken op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Robert Heinecken: wat een jaar aan bezoekers laat zien

John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 is het meest bekeken werk: 100 weergaven in een jaar, goed voor 20% van alle aandacht voor Robert Heinecken. Daarop volgen Recto/Verso #7 en Are You Rea 12. De artiestenpagina ontving 400 bezoeken en de werken 500: in totaal 900 bezoeken. De aandacht is met 100% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. Jul 2026 was de drukste maand, met 800 bezoeken. Ze geven de voorkeur aan Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie): 40% van de bezoeken tegenover 12% van de catalogus.

De 5 meest bekeken werken van Robert Heinecken

Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Robert Heinecken.

  1. John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 1 John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580, 1985 100 bezoeken · 20,0%
  2. Recto/Verso #7 2 Recto/Verso #7, 1988 100 bezoeken · 20,0%
  3. Are You Rea 12 3 Are You Rea 12, 1964 100 bezoeken · 20,0%
  4. Are You Rea 20 4 Are You Rea 20, 1964 100 bezoeken · 20,0%
  5. Are You Rea 9 5 Are You Rea 9, 1964 100 bezoeken · 20,0%

Wanneer bezoeken mensen de pagina van Robert Heinecken?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

De gegevens in een tabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 2026300500
Aug 20261000
Sep 202600

Wanneer zijn de werken van Robert Heinecken te bezoeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Wat zijn de meest bekeken werken van Robert Heinecken, maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

De gegevens in een tabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Are You Rea 16000000000000
Are You Rea 1000000000000
Are You Rea 14000000000000
Are You Rea 18000000000000
Are You Rea 10000000000000
Are You Rea 24000000000000
Are You Rea 23000000000000
Are You Rea 22000000000000
Are You Rea 5000000000000
Are You Rea 4000000000000

In welke talen wordt Robert Heinecken gevolgd?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

De gegevens in een tabel
TaalBezoekenDelen
Engels100100,0%

Hoeveel bezoeken per dag krijgt Robert Heinecken, en wat volgt er?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

De gegevens in een tabel
DagBezoeken
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt0
wo 14 Okt0
do 15 Okt0
vr 16 Okt0
za 17 Okt0
zo 18 Okt0
ma 19 Okt0
di 20 Okt0
wo 21 Okt0
do 22 Okt0
vr 23 Okt0
za 24 Okt0
zo 25 Okt100
ma 26 Okt0
di 27 Okt0
wo 28 Okt0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)100
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)0
wo 4 Nov (voorspelling)0
do 5 Nov (voorspelling)0
vr 6 Nov (voorspelling)0
za 7 Nov (voorspelling)0
zo 8 Nov (voorspelling)200
ma 9 Nov (voorspelling)0
di 10 Nov (voorspelling)0
wo 11 Nov (voorspelling)0
do 12 Nov (voorspelling)0
vr 13 Nov (voorspelling)0
za 14 Nov (voorspelling)0
zo 15 Nov (voorspelling)200
ma 16 Nov (voorspelling)0
di 17 Nov (voorspelling)0
wo 18 Nov (voorspelling)0

Veelgestelde vragen over Robert Heinecken

Welk werk van Robert Heinecken is het meest bezocht?

John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 eerst, met 100 bezoeken, goed voor 20% van de weergaven. 5 werken staan hoger in de lijst.

Hoe groot is het publiek van Robert Heinecken op OriginalUniqueArt.com?

900 bezoeken in twaalf maanden: 400 naar de artiestenpagina, 500 naar de werken.

Welke werken van Robert Heinecken sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?

Werken die worden beschreven als Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie) ontvangen 40% van de bezoeken voor 12% van de catalogus.