Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Rasmus Christiansen op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Rasmus Christiansen: wat een jaar aan bezoekers laat zien
Ockley Windmill, Surrey is het meest bekeken werk: 1.200 weergaven in een jaar, goed voor 29% van alle aandacht voor Rasmus Christiansen. Daarop volgen Shiremark Windmill, Capel, Surrey en Gosterwood Manor Farm, Forest Green, Surrey. De artiestenpagina ontving 1.000 bezoeken en de werken 3.200: in totaal 4.200 bezoeken. De aandacht is met 300% gestegen van Sep 2026 tot Okt 2026. Jul 2026 was de drukste maand, met 3.000 bezoeken. Bezoekers kijken op apparaten (83%) en telefoons (17%). Ze geven de voorkeur aan Nostalgisch (Emotionele toon): 63% van de bezoeken tegenover 14% van de catalogus.
De 10 meest bekeken werken van Rasmus Christiansen
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Rasmus Christiansen.
-
1
Ockley Windmill, Surrey, 1923
1.200 bezoeken · 28,6%
-
2
Shiremark Windmill, Capel, Surrey, 1919
400 bezoeken · 9,5%
-
3
Gosterwood Manor Farm, Forest Green, Surrey, 1926
400 bezoeken · 9,5%
-
4
Gosterwood Manor, Forest Green, Surrey, 1926
200 bezoeken · 4,8%
-
5
Distant View of Leith Hill, Surrey, with Tower, 1925
200 bezoeken · 4,8%
-
6
Staircase in Cottage at Godstone, Surrey, 1919
200 bezoeken · 4,8%
-
7
Streeters, Terrace and Huddle Cottages, High Street, Oxted, Surrey, 1919
100 bezoeken · 2,4%
-
8
St John the Baptist Church, Okewood, near Ockley, Surrey, 1924
100 bezoeken · 2,4%
-
9
Exterior of Cottage near Oxted, Surrey, 1914
100 bezoeken · 2,4%
-
10
Part of 'The Barracks', Oakwood Hill, Ockley, near Dorking, Surrey, 1919
100 bezoeken · 2,4%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Rasmus Christiansen?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 900 | 2.100 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 800 |
Wanneer zijn de werken van Rasmus Christiansen te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Rasmus Christiansen?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Nostalgisch | 14,3% | 63,2% |
| Sereniteit | 42,9% | 21,1% |
| Sereniteit | 28,6% | 10,5% |
| Troostend | 0,0% | 5,3% |
| Blijmoedig | 14,3% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 4,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 16,0% | 4,8% |
| Algehele helderheid: licht | 56,0% | 42,9% |
| Lichtgevend | 24,0% | 52,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 8,0% | 2,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,0% | 47,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 50,0% | 47,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 20,0% | 2,4% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 71,7% | 90,2% |
| Aardse tinten | 10,9% | 2,4% |
| Pasteltinten | 8,7% | 2,4% |
| Donkere tinten | 4,3% | 2,4% |
| Natuurlijke tinten | 4,3% | 2,4% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 2,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 42,0% | 50,0% |
| Levendig | 56,0% | 50,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 30,9% |
| Zacht | 36,0% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 22,0% | 11,9% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 23,8% |
| Verklaring | 16,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 11,9% |
| Zacht gemengd palet | 18,0% | 42,9% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 14,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 48,0% | 30,9% |
| Harmonieus palet | 4,0% | 0,0% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Rasmus Christiansen, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ockley Windmill, Surrey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 500 |
| Shiremark Windmill, Capel,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Interior of Cottage, Ockley… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nørre Fælled in Copenhagen,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior View of Unidentifi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen Range at 'The Hare… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wall with Arched Gateway Op… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior View of Unidentifi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St John the Baptist Church,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Volvens Farm, Forest Green,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van het publiek van Rasmus Christiansen per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De gegevens in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.500 | 83,3% |
| telefoons | 700 | 16,7% |
In welke talen wordt Rasmus Christiansen gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Rasmus Christiansen, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 100 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 100 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 500 |
| do 29 Okt | 1.000 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Rasmus Christiansen
Welk werk van Rasmus Christiansen is het meest bezocht?
- Ockley Windmill, Surrey eerst, met 1.200 bezoeken, goed voor 29% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Rasmus Christiansen op OriginalUniqueArt.com?
- 4.200 bezoeken in twaalf maanden: 1.000 naar de artiestenpagina, 3.200 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Rasmus Christiansen?
- Het publiek komt via apparaten (83%) en telefoons (17%); apparaten is goed voor 83% van de bezoeken.
Welke werken van Rasmus Christiansen sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Nostalgisch (Emotionele toon) ontvangen 63% van de bezoeken voor 14% van de catalogus.