Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Rafaël op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Rafaël: wat een jaar aan bezoekers laat zien
De School van Athene is het meest bekeken werk: 35.000 weergaven in een jaar, goed voor 10% van alle aandacht voor Rafaël. Daarop volgen Raphael en Madonna della Seggiola. De artiestenpagina ontving 76.300 bezoeken en de werken 328.500: in totaal 404.800 bezoeken. De aandacht is met 35% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. Jul 2026 was de drukste maand, met 216.600 bezoeken. Bezoekers lezen in Engels (42%), Russisch (10%) en Spaans (9%). Bezoekers komen uit Verenigde Staten van Amerika (14%), Bulgarije (8%) en Duitsland (8%). Bezoekers kijken op apparaten (58%), telefoons (38%) en tablets (4%). Ze geven de voorkeur aan Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 61% van de bezoeken tegenover 40% van de catalogus.
De 10 meest bekeken werken van Rafaël
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Rafaël.
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
400
7.000
Jul 2026
21.300
195.300
Aug 2026
24.700
85.000
Sep 2026
29.900
41.200
Wanneer zijn de werken van Rafaël te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Rafaël?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
36,7%
33,1%
Elegant
26,5%
30,0%
Etherisch
16,3%
17,2%
Dramatisch
8,2%
7,1%
Klassiek
6,1%
5,8%
Sereniteit
6,1%
3,6%
Romantisch
0,0%
1,4%
Inspirerend
0,0%
1,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Spiritueel
18,4%
28,8%
Reflectief
20,4%
25,3%
Sereniteit
22,4%
16,0%
Sereniteit
16,3%
7,6%
Troostend
2,0%
7,7%
Dramatisch
4,1%
3,5%
Romantisch
2,0%
3,0%
Melancholisch
4,1%
2,7%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
14,0%
9,4%
Zachte schaduw
32,0%
34,5%
Gematigde luminantie
38,0%
38,9%
Algehele helderheid: licht
16,0%
16,4%
Lichtgevend
0,0%
0,9%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
16,0%
8,3%
Subtiel kleurgebruik
40,0%
60,7%
Gematigd zachte verzadiging
30,0%
22,8%
Duidelijke kleurkracht
14,0%
8,2%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
58,7%
63,2%
Neutrale kleuren
23,9%
30,2%
Donkere tinten
10,9%
5,7%
Monochroom
4,3%
0,4%
Pasteltinten
0,0%
0,3%
Warme tinten
2,2%
0,2%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
22,0%
13,9%
Gebalanceerd
58,0%
77,5%
Levendig
20,0%
8,6%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
12,0%
2,4%
Zacht
10,0%
4,9%
Gebalanceerd
6,0%
5,0%
Krachtig contrast
18,0%
21,4%
Verklaring
54,0%
66,4%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
8,0%
17,6%
Zacht gemengd palet
20,0%
15,4%
Evenwichtige harmonie
18,0%
12,6%
Sterke kleurconsistentie
40,0%
48,8%
Harmonieus palet
14,0%
5,6%
Wat zijn de meest bekeken werken van Rafaël, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
De School van Athene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9.700
11.900
8.800
Raphael
0
0
0
0
0
0
0
0
200
9.600
17.100
3.700
Portret van Bindo Altoviti
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2.300
1.200
500
De Alba Madonna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
1.000
300
Madonna en Kind (De Tempi M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2.000
1.400
100
St. George en de Draak
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
700
Het Huwelijk van Maria
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3.400
1.900
300
De Transfiguratie
0
0
0
0
0
0
0
0
300
7.400
3.200
700
La belle jardinière
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3.000
3.600
300
Madonna del Prato
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3.700
2.700
1.400
Wat is de verdeling van het publiek van Rafaël per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De gegevens in een tabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
234.800
58,0%
telefoons
154.500
38,2%
tablets
15.500
3,8%
In welke talen wordt Rafaël gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De gegevens in een tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
13.500
42,2%
Russisch
3.200
10,0%
Spaans
2.800
8,8%
Koreaans
1.900
5,9%
Portugees
1.100
3,4%
Zweeds
1.100
3,4%
Servisch
1.000
3,1%
Duits
900
2,8%
Arabisch
800
2,5%
Fins
800
2,5%
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Rafaël, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
Dag
Bezoeken
di 22 Sep
3.300
wo 23 Sep
3.700
do 24 Sep
2.900
vr 25 Sep
1.800
za 26 Sep
2.400
zo 27 Sep
4.000
ma 28 Sep
5.100
di 29 Sep
5.400
wo 30 Sep
4.800
do 1 Okt
5.100
vr 2 Okt
3.200
za 3 Okt
3.000
zo 4 Okt
2.900
ma 5 Okt
4.500
di 6 Okt
4.500
wo 7 Okt
6.700
do 8 Okt
5.600
vr 9 Okt
4.100
za 10 Okt
4.100
zo 11 Okt
6.100
ma 12 Okt
7.200
di 13 Okt (voorspelling)
6.500
wo 14 Okt (voorspelling)
7.500
do 15 Okt (voorspelling)
6.700
vr 16 Okt (voorspelling)
4.500
za 17 Okt (voorspelling)
4.700
zo 18 Okt (voorspelling)
6.400
ma 19 Okt (voorspelling)
8.300
di 20 Okt (voorspelling)
7.300
wo 21 Okt (voorspelling)
8.400
do 22 Okt (voorspelling)
7.500
vr 23 Okt (voorspelling)
5.100
za 24 Okt (voorspelling)
5.300
zo 25 Okt (voorspelling)
7.200
ma 26 Okt (voorspelling)
9.300
di 27 Okt (voorspelling)
8.000
wo 28 Okt (voorspelling)
9.200
do 29 Okt (voorspelling)
8.200
vr 30 Okt (voorspelling)
5.500
za 31 Okt (voorspelling)
5.800
zo 1 Nov (voorspelling)
7.900
ma 2 Nov (voorspelling)
10.200
Veelgestelde vragen over Rafaël
Welk werk van Rafaël is het meest bezocht?
De School van Athene eerst, met 35.000 bezoeken, goed voor 10% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Rafaël op OriginalUniqueArt.com?
404.800 bezoeken in twaalf maanden: 76.300 naar de artiestenpagina, 328.500 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Rafaël?
Het publiek komt via apparaten (58%), telefoons (38%) en tablets (4%); apparaten is goed voor 58% van de bezoeken.
Welke talen spreken de volgers van Rafaël?
Engels (42%), Russisch (10%) en Spaans (9%); Engels beslaat 42%.
Welke werken van Rafaël sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
Werken die worden beschreven als Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) ontvangen 61% van de bezoeken voor 40% van de catalogus.
OStudio-assistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?