Ralph P. Rucci Publiek & Topwerken

1957

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ralph P. Rucci op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Ralph P. Rucci: kerncijfers

Het meest bekeken werk is Dress & Ensemble: 200 weergaven in twaalf maanden, wat 20% van de weergaven van Ralph P. Rucci is. Vervolgens Gowns en Dress. In totaal 1.000 bezoeken: 200 op de artiestenpagina, 800 op de werken. Het publiek krimpt: 100% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 900 bezoeken. Eén smaak valt op: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) krijgt 70% van de bezoeken voor slechts 56% van de catalogus.

Ralph P. Rucci: de 8 meest bekeken werken

Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 8 werken van Ralph P. Rucci die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.

  1. Dress & Ensemble 1 Dress & Ensemble, 2006 200 bezoeken · 20,0%
  2. Gowns 2 Gowns, 2006 200 bezoeken · 20,0%
  3. Dress 3 Dress, 2002 100 bezoeken · 10,0%
  4. Ensemble 4 Ensemble, 2004 100 bezoeken · 10,0%
  5. Evening Gown 5 Evening Gown, 2005 100 bezoeken · 10,0%
  6. Ombré Gown 6 Ombré Gown, 2005 100 bezoeken · 10,0%
  7. Dress 7 Dress, 2006 100 bezoeken · 10,0%
  8. Ralph Rucci: The Art of Weightlessness Installation View 8 Ralph Rucci: The Art of Weightlessness Installation View 100 bezoeken · 10,0%

Hoe verandert het publiek van Ralph P. Rucci van maand tot maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Toon de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 2026100800
Aug 20261000
Sep 202600

Hoe worden de werken van Ralph P. Rucci gedurende het jaar bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Hoe verhouden de meest bekeken werken van Ralph P. Rucci zich tot elkaar gedurende het jaar?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Toon de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Dress000000000000
Coat000000000000
Dress000000000000
Evening Pajamas & Evening D…000000000000
“Tabernacle” Infanta000000000000
Raincoat, Top and Wrap Skir…000000000000
Ombré Gown00000000010000
Ensemble00000000010000
Evening dress\n\nDetail of…000000000000
Coat and Pants & Dress000000000000

Welke talen spreekt het publiek van Ralph P. Rucci?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Toon de cijfers
TaalBezoekenDelen
Engels100100,0%

Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Ralph P. Rucci eruit, en wat is de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Toon de cijfers
DagBezoeken
wo 23 Sep0
do 24 Sep0
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt100
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt100
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt0
wo 14 Okt (voorspelling)0
do 15 Okt (voorspelling)0
vr 16 Okt (voorspelling)100
za 17 Okt (voorspelling)100
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)100
za 24 Okt (voorspelling)100
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)100
za 31 Okt (voorspelling)100
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)0

Ralph P. Rucci: korte antwoorden

Wat is het meest bekeken werk van Ralph P. Rucci?

Dress & Ensemble: 200 bezoeken, 20% van de weergaven van Ralph P. Rucci. De lijst loopt door tot rang 8.

Hoeveel bezoeken krijgt Ralph P. Rucci?

1.000 in twaalf maanden (200 op de artiestenpagina, 800 op de werken).

Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Ralph P. Rucci?

Ja, Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 70% van de bezoeken voor 56% van de catalogus.