Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Rafael Monleón Y Torres op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Rafael Monleón Y Torres: het publiek in één oogopslag
The Spanish Frigate Numancia trekt de meeste aandacht: 200 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 40% van alle weergaven van Rafael Monleón Y Torres op OriginalUniqueArt.com. 17th-Century Galleons Based on Engravings, Paintings, Drawings, and Descriptions of the Period en The “Nueva Teresa Cubana” in front of Sitges volgen. Rafael Monleón Y Torres trok 1.000 bezoeken aan: 600 op de artiestenpagina en 400 op individuele werken. Elke maand meer bezoekers: het aantal bezoeken steeg met 500% van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Okt 2026, met 600 bezoeken. Het publiek neigt naar Gebalanceerd (Contrast): 60% van de bezoeken, voor 38% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 4 werken van Rafael Monleón Y Torres die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 4 werken van Rafael Monleón Y Torres die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
The Spanish Frigate Numancia, 1803
200 bezoeken · 40,0%
-
2
17th-Century Galleons Based on Engravings, Paintings, Drawings, and Descriptions of the Period, 1886
100 bezoeken · 20,0%
-
3
The “Nueva Teresa Cubana” in front of Sitges, 1890
100 bezoeken · 20,0%
-
4
Banner of the Holy League
100 bezoeken · 20,0%
Hoeveel mensen bekijken Rafael Monleón Y Torres per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 100 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 400 | 200 |
Hoe vaak worden de werken van Rafael Monleón Y Torres bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Rafael Monleón Y Torres?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Nostalgisch | 33,3% | 50,0% |
| Dramatisch | 33,3% | 25,0% |
| Sereniteit | 33,3% | 25,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 12,5% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 25,0% | 40,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 62,5% | 60,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 75,0% | 80,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 25,0% | 20,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 25,0% | 20,0% |
| Gebalanceerd | 75,0% | 80,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 12,5% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 37,5% | 60,0% |
| Krachtig contrast | 25,0% | 20,0% |
| Verklaring | 25,0% | 20,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 50,0% | 40,0% |
| Zacht gemengd palet | 37,5% | 60,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 12,5% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke werken van Rafael Monleón Y Torres trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Ships | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The “Nueva Teresa Cubana” i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17th-Century Galleons Based… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Spanish Frigate Numancia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Attack on the Callao of Chi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mail Entering the Port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Renaissance Navy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banner of the Holy League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
In welke talen volgen mensen Rafael Monleón Y Torres?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 200 | 50,0% |
| Tsjechisch | 100 | 25,0% |
| Russisch | 100 | 25,0% |
Hoeveel mensen bekijken Rafael Monleón Y Torres per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 100 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 100 |
Vragen over Rafael Monleón Y Torres
Welke werken van Rafael Monleón Y Torres trekken de meeste aandacht?
- The Spanish Frigate Numancia, met 200 weergaven (40% van alle weergaven van Rafael Monleón Y Torres). De bovenstaande ranglijst bevat 4 werken.
Hoeveel mensen bekijken Rafael Monleón Y Torres op OriginalUniqueArt.com?
- 1.000 bezoeken in twaalf maanden: 600 op de artiestenpagina en 400 op individuele werken.
Welke werken van Rafael Monleón Y Torres worden het meest gewaardeerd?
- Gebalanceerd (Contrast): 60% van de bezoeken, tegenover 38% van de catalogus.