Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Pierre L'Enfant op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Pierre L'Enfant: kerncijfers
Het meest bekeken werk is EPISODE DU COMBAT DE MELLE.1745 DIT AUTREFOIS BATAILLE DE FONTENOY: 400 weergaven in twaalf maanden, wat 50% van de weergaven van Pierre L'Enfant is. Vervolgens The Battle of Fontenoy, May 11, 1745\n\nGeneral view en SIEGE DE MONS.DU 19 JUIN AU 11 JUILLET 1746. In totaal 1.200 bezoeken: 500 op de artiestenpagina, 700 op de werken. Piekmaand: Jul 2026 met 1.000 bezoeken. Eén smaak valt op: Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) krijgt 75% van de bezoeken voor slechts 22% van de catalogus.
Pierre L'Enfant: de 3 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 3 werken van Pierre L'Enfant die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
Hoe verandert het publiek van Pierre L'Enfant van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Hoe worden de werken van Pierre L'Enfant gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Pierre L'Enfant?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 22,2% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 55,6% | 75,0% |
| Algehele helderheid: licht | 22,2% | 25,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 0,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 66,7% | 25,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 22,2% | 75,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 11,1% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 77,8% | 75,0% |
| Levendig | 22,2% | 25,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 22,2% | 50,0% |
| Verklaring | 77,8% | 50,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 11,1% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 77,8% | 100,0% |
| Harmonieus palet | 11,1% | 0,0% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Pierre L'Enfant zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Battle of Fontenoy, May… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| SIEGE DE CASSEL.11 JUILLET… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE DE LAWFELD.2 JUILL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SIEGE DE MONS.DU 19 JUIN AU… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| SIEGE DE TOURNAY.14 MAI 1745 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SIEGE DE FRIBOURG.11 OCTOBR… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| EPISODE DE LA BATAILLE DE R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE DE FONTENOY.11 MAI… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| EPISODE DU COMBAT DE MELLE.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Pierre L'Enfant?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Pierre L'Enfant eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 100 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 100 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Pierre L'Enfant: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Pierre L'Enfant?
- EPISODE DU COMBAT DE MELLE.1745 DIT AUTREFOIS BATAILLE DE FONTENOY: 400 bezoeken, 50% van de weergaven van Pierre L'Enfant. De lijst loopt door tot rang 3.
Hoeveel bezoeken krijgt Pierre L'Enfant?
- 1.200 in twaalf maanden (500 op de artiestenpagina, 700 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Pierre L'Enfant?
- Ja, Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 75% van de bezoeken voor 22% van de catalogus.