Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Pierre Edouard Frère op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Pierre Edouard Frère: het publiek in één oogopslag
Cold Hands trekt de meeste aandacht: 300 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 18% van alle weergaven van Pierre Edouard Frère op OriginalUniqueArt.com. Winter Scene en The Prayer volgen. Pierre Edouard Frère trok 1.800 bezoeken aan: 700 op de artiestenpagina en 1.100 op individuele werken. Minder bezoekers de laatste tijd: het aantal bezoeken is met 100% gedaald van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 1.500 bezoeken. Het publiek neigt naar Krachtig contrast (Contrast): 53% van de bezoeken, voor 22% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Pierre Edouard Frère die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Pierre Edouard Frère die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Cold Hands, 1866
300 bezoeken · 17,6%
-
2
Winter Scene
200 bezoeken · 11,8%
-
3
The Prayer
200 bezoeken · 11,8%
-
4
A Child in a Field, 1871
200 bezoeken · 11,8%
-
5
At Her Lessons, 1865
100 bezoeken · 5,9%
-
6
Snowballing, 1861
100 bezoeken · 5,9%
-
7
Helping Herself, 1859
100 bezoeken · 5,9%
-
8
The Porch
100 bezoeken · 5,9%
-
9
Sewing on a Button, 1882
100 bezoeken · 5,9%
-
10
Tapping the Barrel
100 bezoeken · 5,9%
Hoeveel mensen bekijken Pierre Edouard Frère per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1.000 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Pierre Edouard Frère bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Pierre Edouard Frère?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Troostend | 37,5% | 60,0% |
| Sereniteit | 12,5% | 40,0% |
| Melancholisch | 12,5% | 0,0% |
| Reflectief | 12,5% | 0,0% |
| Romantisch | 12,5% | 0,0% |
| Spiritueel | 12,5% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 54,4% | 23,5% |
| Zachte schaduw | 19,6% | 29,4% |
| Gematigde luminantie | 21,7% | 47,1% |
| Algehele helderheid: licht | 4,3% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 19,6% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,8% | 29,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 21,7% | 17,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 23,9% | 52,9% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 57,5% | 33,3% |
| Donkere tinten | 32,5% | 60,0% |
| Neutrale kleuren | 10,0% | 6,7% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 41,3% | 5,9% |
| Gebalanceerd | 43,5% | 58,8% |
| Levendig | 15,2% | 35,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 17,4% | 11,8% |
| Zacht | 32,6% | 17,6% |
| Gebalanceerd | 10,9% | 17,6% |
| Krachtig contrast | 21,7% | 52,9% |
| Verklaring | 17,4% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,5% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 8,7% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 45,6% | 35,3% |
| Harmonieus palet | 39,1% | 64,7% |
Welke werken van Pierre Edouard Frère trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cold Hands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Little Housekeeper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cold Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boys at Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| China Mender | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| No Fire - No Burn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Errand Boys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Preparing Dinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Little Cook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing at Horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Pierre Edouard Frère?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel mensen bekijken Pierre Edouard Frère per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 100 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 100 |
Vragen over Pierre Edouard Frère
Welke werken van Pierre Edouard Frère trekken de meeste aandacht?
- Cold Hands, met 300 weergaven (18% van alle weergaven van Pierre Edouard Frère). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Pierre Edouard Frère op OriginalUniqueArt.com?
- 1.800 bezoeken in twaalf maanden: 700 op de artiestenpagina en 1.100 op individuele werken.
Welke werken van Pierre Edouard Frère worden het meest gewaardeerd?
- Krachtig contrast (Contrast): 53% van de bezoeken, tegenover 22% van de catalogus.