Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Pierre Adolphe Valette op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Pierre Adolphe Valette: het publiek in één oogopslag
Albert Square, Manchester trekt de meeste aandacht: 200 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 22% van alle weergaven van Pierre Adolphe Valette op OriginalUniqueArt.com. India House, Manchester en Romiley volgen. Pierre Adolphe Valette trok 1.300 bezoeken aan: 500 op de artiestenpagina en 800 op individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 1.100 bezoeken. Het publiek neigt naar Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 80% van de bezoeken, voor 30% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 8 werken van Pierre Adolphe Valette die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 8 werken van Pierre Adolphe Valette die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Albert Square, Manchester, 1910
200 bezoeken · 22,2%
-
2
India House, Manchester, 1912
100 bezoeken · 11,1%
-
3
Romiley, 1916
100 bezoeken · 11,1%
-
4
Rowley Smart, 1925
100 bezoeken · 11,1%
-
5
Study of a 'Cab at All Saints', 1911
100 bezoeken · 11,1%
-
6
York Street Leading to Charles Street, Manchester, 1913
100 bezoeken · 11,1%
-
7
May Aimee Smith, 1918
100 bezoeken · 11,1%
-
8
Girl at Her Toilet
100 bezoeken · 11,1%
Hoeveel mensen bekijken Pierre Adolphe Valette per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Pierre Adolphe Valette bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Pierre Adolphe Valette?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 3,5% | 11,1% |
| Zachte schaduw | 24,1% | 22,2% |
| Gematigde luminantie | 58,6% | 55,6% |
| Algehele helderheid: licht | 13,8% | 11,1% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 75,9% | 88,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 6,9% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 17,2% | 11,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 55,0% | 20,0% |
| Neutrale kleuren | 30,0% | 80,0% |
| Monochroom | 15,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 51,7% | 77,8% |
| Gebalanceerd | 48,3% | 22,2% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 34,5% | 33,3% |
| Zacht | 27,6% | 11,1% |
| Gebalanceerd | 17,2% | 22,2% |
| Krachtig contrast | 6,9% | 22,2% |
| Verklaring | 13,8% | 11,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,9% | 11,1% |
| Zacht gemengd palet | 20,7% | 22,2% |
| Evenwichtige harmonie | 13,8% | 11,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 41,4% | 33,3% |
| Harmonieus palet | 17,2% | 22,2% |
Welke werken van Pierre Adolphe Valette trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Figures by a Fence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| India House, Manchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flowers and Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Romiley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Albert Square, Manchester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Castlegate, Salford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rowley Smart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Pierre Adolphe Valette?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 300 | 60,0% |
| Engels | 200 | 40,0% |
Hoeveel mensen bekijken Pierre Adolphe Valette per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 200 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 200 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 100 |
Vragen over Pierre Adolphe Valette
Welke werken van Pierre Adolphe Valette trekken de meeste aandacht?
- Albert Square, Manchester, met 200 weergaven (22% van alle weergaven van Pierre Adolphe Valette). De bovenstaande ranglijst bevat 8 werken.
Hoeveel mensen bekijken Pierre Adolphe Valette op OriginalUniqueArt.com?
- 1.300 bezoeken in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 800 op individuele werken.
Welke werken van Pierre Adolphe Valette worden het meest gewaardeerd?
- Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 80% van de bezoeken, tegenover 30% van de catalogus.