Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Paul Sandby op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Paul Sandby: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Man standing in a landscape: 400 weergaven in twaalf maanden, wat 13% van de weergaven van Paul Sandby is. Vervolgens CowGirl in the Windsor Great Park en Sanby paul the spread eagle tavern millbank. In totaal 3.700 bezoeken: 1.200 op de artiestenpagina, 2.500 op de werken. Het publiek groeit: 600% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 2.600 bezoeken. Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (78%), telefoons (16%) en tablets (5%). Eén smaak valt op: Klassiek (Sfeer) krijgt 50% van de bezoeken voor slechts 25% van de catalogus.
Paul Sandby: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Paul Sandby die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Man standing in a landscape
400 bezoeken · 13,3%
-
2
CowGirl in the Windsor Great Park
200 bezoeken · 6,7%
-
3
Sanby paul the spread eagle tavern millbank
200 bezoeken · 6,7%
-
4
Foresters In Windsor Great Park
200 bezoeken · 6,7%
-
5
Middleham Castle, Yorkshire
200 bezoeken · 6,7%
-
6
Windsor Castle: The Round Tower, Royal Court and Devil, 1767
100 bezoeken · 3,3%
-
7
Horse Fair on Bruntsfield Links, Edinburgh, 1750
100 bezoeken · 3,3%
-
8
Part of the Old Bridge at Shrewsbury with two arches of the new one
100 bezoeken · 3,3%
-
9
Children on a see-saw
100 bezoeken · 3,3%
-
10
Henry VIII Gateway, Windsor Castle
100 bezoeken · 3,3%
Hoe verandert het publiek van Paul Sandby van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 800 | 1.800 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 400 |
Hoe worden de werken van Paul Sandby gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Paul Sandby?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 50,0% | 50,0% |
| Klassiek | 25,0% | 50,0% |
| Nostalgisch | 25,0% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 12,0% | 10,0% |
| Gematigde luminantie | 34,0% | 23,3% |
| Algehele helderheid: licht | 42,0% | 60,0% |
| Lichtgevend | 12,0% | 6,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 50,0% | 43,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 40,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,0% | 16,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 64,6% | 73,3% |
| Aardse tinten | 20,8% | 20,0% |
| Monochroom | 14,6% | 6,7% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 26,0% | 23,3% |
| Gebalanceerd | 68,0% | 73,3% |
| Levendig | 6,0% | 3,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 26,0% | 13,3% |
| Zacht | 30,0% | 36,7% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 13,3% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 10,0% |
| Verklaring | 14,0% | 26,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 6,7% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 3,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 30,0% | 33,3% |
| Harmonieus palet | 60,0% | 56,7% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Paul Sandby zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Horse Fair on Bruntsfield L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Laterna Magica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windsor Castle: The Round T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Man and a Saddled Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London Cries: A Man with a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Meteor of August 18, 17… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London Cries: A Muffin Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| CowGirl in the Windsor Gre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Henry VIII Gateway, Windsor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Llangollen, Denbighshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoons, tablets of computers: waar wordt Paul Sandby bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.900 | 78,4% |
| telefoons | 600 | 16,2% |
| tablets | 200 | 5,4% |
Welke talen spreekt het publiek van Paul Sandby?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Paul Sandby eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
Paul Sandby: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Paul Sandby?
- Man standing in a landscape: 400 bezoeken, 13% van de weergaven van Paul Sandby. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Paul Sandby?
- 3.700 in twaalf maanden (1.200 op de artiestenpagina, 2.500 op de werken).
Bekijken mensen Paul Sandby op een telefoon of op een computer?
- Op beide: apparaten (78%), telefoons (16%) en tablets (5%); apparaten loopt met 78%.
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Paul Sandby?
- Ja, Klassiek (Sfeer): 50% van de bezoeken voor 25% van de catalogus.