Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Paul Poiret op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Paul Poiret: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Long dress: 300 weergaven in twaalf maanden, wat 19% van de weergaven van Paul Poiret is. Vervolgens Coat en Fancy dress. In totaal 5.600 bezoeken: 4.200 op de artiestenpagina, 1.400 op de werken. Het publiek groeit: 160% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Piekmaand: Okt 2026 met 2.600 bezoeken. Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (68%), telefoons (30%) en tablets (2%). Eén smaak valt op: Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte) krijgt 38% van de bezoeken voor slechts 17% van de catalogus.
Paul Poiret: de 7 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 7 werken van Paul Poiret die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
Hoe verandert het publiek van Paul Poiret van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 900 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 800 | 200 |
| Okt 2026 | 2.400 | 200 |
Hoe worden de werken van Paul Poiret gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Paul Poiret?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 25,0% | 31,2% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 8,3% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 16,7% | 37,5% |
| Lichtgevend | 50,0% | 31,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 91,7% | 81,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 0,0% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 8,3% | 18,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 55,6% | 71,4% |
| Aardse tinten | 11,1% | 21,4% |
| Pasteltinten | 33,3% | 7,1% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 75,0% | 75,0% |
| Gebalanceerd | 16,7% | 6,2% |
| Levendig | 8,3% | 18,8% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 16,7% | 25,0% |
| Zacht | 16,7% | 31,2% |
| Gebalanceerd | 8,3% | 6,2% |
| Krachtig contrast | 16,7% | 0,0% |
| Verklaring | 41,7% | 37,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 33,3% | 50,0% |
| Zacht gemengd palet | 8,3% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 8,3% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 33,3% | 31,2% |
| Harmonieus palet | 16,7% | 18,8% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Paul Poiret zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Long dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Evening dress\n\nFront of e… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Party Costume [Left]\nParty… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Ensemble\n\nFront V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (D7U6K6) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fancy dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Dress | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Telefoons, tablets of computers: waar wordt Paul Poiret bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.800 | 67,9% |
| telefoons | 1.700 | 30,4% |
| tablets | 100 | 1,8% |
Welke talen spreekt het publiek van Paul Poiret?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 700 | 30,4% |
| Tsjechisch | 300 | 13,0% |
| Duits | 300 | 13,0% |
| Spaans | 300 | 13,0% |
| Pools | 300 | 13,0% |
| Bulgaars | 100 | 4,3% |
| Grieks | 100 | 4,3% |
| Roemeens | 100 | 4,3% |
| Slovaaks | 100 | 4,3% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Paul Poiret eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 100 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 1.000 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 100 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 100 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 100 |
| di 3 Nov | 100 |
| wo 4 Nov | 200 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Paul Poiret: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Paul Poiret?
- Long dress: 300 bezoeken, 19% van de weergaven van Paul Poiret. De lijst loopt door tot rang 7.
Hoeveel bezoeken krijgt Paul Poiret?
- 5.600 in twaalf maanden (4.200 op de artiestenpagina, 1.400 op de werken).
Bekijken mensen Paul Poiret op een telefoon of op een computer?
- Op beide: apparaten (68%), telefoons (30%) en tablets (2%); apparaten loopt met 68%.
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Paul Poiret?
- Ja, Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 38% van de bezoeken voor 17% van de catalogus.