Paul Huet Publiek & Topwerken

1803 – 1869

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Paul Huet op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Paul Huet: kerncijfers

Het meest bekeken werk is CHEVAL NORMAND: 300 weergaven in twaalf maanden, wat 7% van de weergaven van Paul Huet is. Vervolgens Le retour du grognard (Titre d'usage) en LES BRISANTS A LA POINTE DE GRANVILLE. In totaal 4.700 bezoeken: 1.200 op de artiestenpagina, 3.500 op de werken. Piekmaand: Jul 2026 met 3.900 bezoeken. Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (81%), telefoons (11%) en tablets (9%). Eén smaak valt op: Verklaring (Contrast) krijgt 56% van de bezoeken voor slechts 34% van de catalogus.

Paul Huet: de 10 meest bekeken werken

Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Paul Huet die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.

  1. CHEVAL NORMAND 1 CHEVAL NORMAND 300 bezoeken · 6,7%
  2. Le retour du grognard (Titre d'usage) 2 Le retour du grognard (Titre d'usage) 300 bezoeken · 6,7%
  3. LES BRISANTS A LA POINTE DE GRANVILLE 3 LES BRISANTS A LA POINTE DE GRANVILLE 300 bezoeken · 6,7%
  4. GRANDE MAREE D'EQUINOXE AUX ENVIRONS DE HONFLEUR 4 GRANDE MAREE D'EQUINOXE AUX ENVIRONS DE HONFLEUR 300 bezoeken · 6,7%
  5. Landscape In The Forest At Compiègne 5 Landscape In The Forest At Compiègne 300 bezoeken · 6,7%
  6. INTERIEUR DE FORET (COMPIEGNE) 6 INTERIEUR DE FORET (COMPIEGNE) 200 bezoeken · 4,4%
  7. INONDATION A SAINT CLOUD (PARC DE SAINT CLOUD) 7 INONDATION A SAINT CLOUD (PARC DE SAINT CLOUD) 200 bezoeken · 4,4%
  8. Une mare sous bois 8 Une mare sous bois 200 bezoeken · 4,4%
  9. Les fabriques La Normandie légendaire (autre titre) 9 Les fabriques La Normandie légendaire (autre titre) 200 bezoeken · 4,4%
  10. Woodland Stream 10 Woodland Stream, 1840 200 bezoeken · 4,4%

Hoe verandert het publiek van Paul Huet van maand tot maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Toon de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 20260200
Jul 20261.0002.900
Aug 2026200100
Sep 202600
Okt 20260300

Hoe worden de werken van Paul Huet gedurende het jaar bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Hoe verhouden de meest bekeken werken van Paul Huet zich tot elkaar gedurende het jaar?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Toon de cijfers
KunstwerkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Woodland Stream000000000000
La Vallée de Bizanos000000000000
FORET DE FONTAINEBLEAU.LES…00000000100000
INONDATION A SAINT CLOUD (P…000000000000
INTERIEUR DE FORET (COMPIEG…00000000000200
GRANDE MAREE D'EQUINOXE AUX…00000000300000
A Pond near La Glacière, at…000000000000
Banks of the Seine at the B…000000000000
Mills near la Glacière, aro…000000000000
The Elms of Saint-Cloud000000000000

Telefoons, tablets of computers: waar wordt Paul Huet bekeken?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Toon de cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten3.80080,9%
telefoons50010,6%
tablets4008,5%

Welke talen spreekt het publiek van Paul Huet?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Paul Huet eruit, en wat is de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Toon de cijfers
DagBezoeken
do 15 Okt0
vr 16 Okt0
za 17 Okt0
zo 18 Okt100
ma 19 Okt100
di 20 Okt0
wo 21 Okt0
do 22 Okt0
vr 23 Okt0
za 24 Okt0
zo 25 Okt0
ma 26 Okt0
di 27 Okt100
wo 28 Okt0
do 29 Okt100
vr 30 Okt0
za 31 Okt200
zo 1 Nov0
ma 2 Nov0
di 3 Nov200
wo 4 Nov100
do 5 Nov (voorspelling)100
vr 6 Nov (voorspelling)0
za 7 Nov (voorspelling)200
zo 8 Nov (voorspelling)100
ma 9 Nov (voorspelling)100
di 10 Nov (voorspelling)300
wo 11 Nov (voorspelling)100
do 12 Nov (voorspelling)100
vr 13 Nov (voorspelling)0
za 14 Nov (voorspelling)200
zo 15 Nov (voorspelling)100
ma 16 Nov (voorspelling)100
di 17 Nov (voorspelling)300
wo 18 Nov (voorspelling)100
do 19 Nov (voorspelling)100
vr 20 Nov (voorspelling)0
za 21 Nov (voorspelling)200
zo 22 Nov (voorspelling)100
ma 23 Nov (voorspelling)100
di 24 Nov (voorspelling)300
wo 25 Nov (voorspelling)100

Paul Huet: korte antwoorden

Wat is het meest bekeken werk van Paul Huet?

CHEVAL NORMAND: 300 bezoeken, 7% van de weergaven van Paul Huet. De lijst loopt door tot rang 10.

Hoeveel bezoeken krijgt Paul Huet?

4.700 in twaalf maanden (1.200 op de artiestenpagina, 3.500 op de werken).

Bekijken mensen Paul Huet op een telefoon of op een computer?

Op beide: apparaten (81%), telefoons (11%) en tablets (9%); apparaten loopt met 81%.

Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Paul Huet?

Ja, Verklaring (Contrast): 56% van de bezoeken voor 34% van de catalogus.