Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Pál Szinyei Merse op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Pál Szinyei Merse: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Lady in Violet: 500 weergaven in twaalf maanden, wat 22% van de weergaven van Pál Szinyei Merse is. Vervolgens Mare azzuro en Faun and Nymph. In totaal 3.000 bezoeken: 900 op de artiestenpagina, 2.100 op de werken. Piekmaand: Jul 2026 met 2.100 bezoeken. Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (80%), telefoons (13%) en tablets (7%). Eén smaak valt op: Aardse tinten (Kleurenpalet) krijgt 100% van de bezoeken voor slechts 71% van de catalogus.
Pál Szinyei Merse: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Pál Szinyei Merse die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Lady in Violet, 1874
500 bezoeken · 21,7%
-
2
Mare azzuro, 1902
300 bezoeken · 13,0%
-
3
Faun and Nymph
300 bezoeken · 13,0%
-
4
Blooming Apple Trees, 1902
200 bezoeken · 8,7%
-
5
Picnic in May, 1873
200 bezoeken · 8,7%
-
6
Oculi -
200 bezoeken · 8,7%
-
7
Clothes Drying, 1869
100 bezoeken · 4,3%
-
8
Lady in Violet, 1874
100 bezoeken · 4,3%
-
9
Portrait of the Artist's Wife, 1880
100 bezoeken · 4,3%
-
10
Melting Snow, 1885
100 bezoeken · 4,3%
Hoe verandert het publiek van Pál Szinyei Merse van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1.500 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 200 | 200 |
Hoe worden de werken van Pál Szinyei Merse gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Pál Szinyei Merse?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 16,0% | 4,3% |
| Zachte schaduw | 40,0% | 56,5% |
| Gematigde luminantie | 30,0% | 39,1% |
| Algehele helderheid: licht | 8,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 6,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 50,0% | 47,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 26,0% | 26,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 22,0% | 26,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 71,0% | 100,0% |
| Neutrale kleuren | 18,4% | 0,0% |
| Donkere tinten | 5,3% | 0,0% |
| Monochroom | 2,6% | 0,0% |
| Pasteltinten | 2,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 54,0% | 47,8% |
| Gebalanceerd | 42,0% | 52,2% |
| Levendig | 4,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 12,0% | 0,0% |
| Zacht | 8,0% | 4,3% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 26,1% |
| Verklaring | 48,0% | 69,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 24,0% | 39,1% |
| Zacht gemengd palet | 22,0% | 30,4% |
| Evenwichtige harmonie | 20,0% | 17,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 24,0% | 13,0% |
| Harmonieus palet | 10,0% | 0,0% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Pál Szinyei Merse zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of László Szinyei… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Faun/on the other side Love… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Faun and Nymph | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the Artist's Wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Guelder rose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Ninon Szinyei M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mallows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blooming Apple Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Centaur and Fauns | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoons, tablets of computers: waar wordt Pál Szinyei Merse bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.400 | 80,0% |
| telefoons | 400 | 13,3% |
| tablets | 200 | 6,7% |
Welke talen spreekt het publiek van Pál Szinyei Merse?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Duits | 100 | 50,0% |
| Frans | 100 | 50,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Pál Szinyei Merse eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 200 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Pál Szinyei Merse: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Pál Szinyei Merse?
- Lady in Violet: 500 bezoeken, 22% van de weergaven van Pál Szinyei Merse. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Pál Szinyei Merse?
- 3.000 in twaalf maanden (900 op de artiestenpagina, 2.100 op de werken).
Bekijken mensen Pál Szinyei Merse op een telefoon of op een computer?
- Op beide: apparaten (80%), telefoons (13%) en tablets (7%); apparaten loopt met 80%.
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Pál Szinyei Merse?
- Ja, Aardse tinten (Kleurenpalet): 100% van de bezoeken voor 71% van de catalogus.