Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ossip Zadkine op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Ossip Zadkine: het publiek in één oogopslag
Visitors to the sun trekt de meeste aandacht: 300 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 21% van alle weergaven van Ossip Zadkine op OriginalUniqueArt.com. Harlequins violinists hidden en Woman standing volgen. Ossip Zadkine trok 900 bezoeken aan: 200 op de artiestenpagina en 700 op individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 600 bezoeken. Het publiek neigt naar Verklaring (Contrast): 86% van de bezoeken, voor 62% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Ossip Zadkine die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Ossip Zadkine die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Visitors to the sun, 1956
300 bezoeken · 21,4%
-
2
Harlequins violinists hidden, 1944
200 bezoeken · 14,3%
-
3
Woman standing, 1922
200 bezoeken · 14,3%
-
4
Man with the Yellow Hat, 1928
100 bezoeken · 7,1%
-
5
The dream, 1955
100 bezoeken · 7,1%
-
6
Masquerade Gold Guitarist, 1926
100 bezoeken · 7,1%
-
7
Double Portrait of Nel and Henk Wiegersma, 1930
100 bezoeken · 7,1%
-
8
Human head, 1923
100 bezoeken · 7,1%
-
9
Musician, 1919
100 bezoeken · 7,1%
-
10
Barracks Clignancourt, 1919
100 bezoeken · 7,1%
Hoeveel mensen bekijken Ossip Zadkine per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Ossip Zadkine bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Ossip Zadkine?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 8,0% | 14,3% |
| Gematigde luminantie | 48,0% | 64,3% |
| Algehele helderheid: licht | 24,0% | 14,3% |
| Lichtgevend | 20,0% | 7,1% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 54,0% | 42,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 28,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 14,0% | 7,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 21,4% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 67,4% | 50,0% |
| Aardse tinten | 27,9% | 28,6% |
| Donkere tinten | 2,3% | 21,4% |
| Pasteltinten | 2,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 52,0% | 42,9% |
| Gebalanceerd | 46,0% | 35,7% |
| Levendig | 2,0% | 21,4% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 0,0% |
| Zacht | 10,0% | 14,3% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 16,0% | 0,0% |
| Verklaring | 62,0% | 85,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 36,0% | 7,1% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 7,1% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 35,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,0% | 35,7% |
| Harmonieus palet | 8,0% | 14,3% |
Welke werken van Ossip Zadkine trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Musician | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visitors to the sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the water's edge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harlequins violinists hidden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Dance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barracks Clignancourt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Masquerade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Female head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Composer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Ossip Zadkine?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Japans | 100 | 100,0% |
Hoeveel mensen bekijken Ossip Zadkine per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 100 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Ossip Zadkine
Welke werken van Ossip Zadkine trekken de meeste aandacht?
- Visitors to the sun, met 300 weergaven (21% van alle weergaven van Ossip Zadkine). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Ossip Zadkine op OriginalUniqueArt.com?
- 900 bezoeken in twaalf maanden: 200 op de artiestenpagina en 700 op individuele werken.
Welke werken van Ossip Zadkine worden het meest gewaardeerd?
- Verklaring (Contrast): 86% van de bezoeken, tegenover 62% van de catalogus.