Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Oene Romkes De Jongh op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Oene Romkes De Jongh: het publiek in één oogopslag
Numerous Townsfolk In A City In Winter trekt de meeste aandacht: 600 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 22% van alle weergaven van Oene Romkes De Jongh op OriginalUniqueArt.com. A Townview In Winter With Figures Conversing en Summer volgen. Oene Romkes De Jongh trok 2.500 bezoeken aan: 300 op de artiestenpagina en 2.200 op individuele werken. Minder bezoekers de laatste tijd: het aantal bezoeken is met 62% gedaald van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 1.300 bezoeken. Het publiek neigt naar Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 78% van de bezoeken, voor 52% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Oene Romkes De Jongh die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Oene Romkes De Jongh die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Numerous Townsfolk In A City In Winter
600 bezoeken · 22,2%
-
2
A Townview In Winter With Figures Conversing
300 bezoeken · 11,1%
-
3
Summer
300 bezoeken · 11,1%
-
4
Waterpalace With Strolling Figures
200 bezoeken · 7,4%
-
5
An Amsterdam Canal With The Mozes And Aaron Church Beyond
200 bezoeken · 7,4%
-
6
A View Of Utrecht
200 bezoeken · 7,4%
-
7
Vue D'amsterdam En Hiver
200 bezoeken · 7,4%
-
8
A View Of The Brouwersgracht In Amsterdam On A Winter Day
100 bezoeken · 3,7%
-
9
Skaters On A Canal In A Dutch Town
100 bezoeken · 3,7%
-
10
Figures In A Sunlit Street
100 bezoeken · 3,7%
Hoeveel mensen bekijken Oene Romkes De Jongh per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 700 |
| Okt 2026 | 100 | 200 |
Hoe vaak worden de werken van Oene Romkes De Jongh bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Oene Romkes De Jongh?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,0% | 3,7% |
| Zachte schaduw | 20,0% | 37,0% |
| Gematigde luminantie | 54,0% | 40,7% |
| Algehele helderheid: licht | 22,0% | 18,5% |
| Lichtgevend | 2,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 18,0% | 11,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 11,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 52,0% | 77,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 47,8% | 73,1% |
| Neutrale kleuren | 47,8% | 26,9% |
| Donkere tinten | 4,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 20,0% | 14,8% |
| Gebalanceerd | 78,0% | 85,2% |
| Levendig | 2,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 11,1% |
| Zacht | 10,0% | 3,7% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 33,3% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 7,4% |
| Verklaring | 58,0% | 44,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 2,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 2,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 36,0% | 25,9% |
| Harmonieus palet | 60,0% | 74,1% |
Welke werken van Oene Romkes De Jongh trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Numerous Townsfolk In A Cit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 |
| A Townview In Winter With F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| The Fortified City Castle O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Zuiderkerk in A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De Nieuwe Zijds Voorburgwal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Broekerhuis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Amsterdam In The Wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| A View Of Amsterdam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of the Zuiderspui wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
In welke talen volgen mensen Oene Romkes De Jongh?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel mensen bekijken Oene Romkes De Jongh per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 100 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Oene Romkes De Jongh
Welke werken van Oene Romkes De Jongh trekken de meeste aandacht?
- Numerous Townsfolk In A City In Winter, met 600 weergaven (22% van alle weergaven van Oene Romkes De Jongh). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Oene Romkes De Jongh op OriginalUniqueArt.com?
- 2.500 bezoeken in twaalf maanden: 300 op de artiestenpagina en 2.200 op individuele werken.
Welke werken van Oene Romkes De Jongh worden het meest gewaardeerd?
- Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 78% van de bezoeken, tegenover 52% van de catalogus.