Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Norman Whitla op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Norman Whitla: kerncijfers
Het meest bekeken werk is SS 'Greenisland': 200 weergaven in twaalf maanden, wat 15% van de weergaven van Norman Whitla is. Vervolgens Bangor Bay en Downpatrick Loop Platform. In totaal 500 bezoeken: 400 op de artiestenpagina, 100 op de werken. Het publiek krimpt: 50% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 200 bezoeken. Eén smaak valt op: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) krijgt 31% van de bezoeken voor slechts 20% van de catalogus.
Norman Whitla: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Norman Whitla die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
SS 'Greenisland', 1994
200 bezoeken · 15,4%
-
2
Bangor Bay, 1994
100 bezoeken · 7,7%
-
3
Downpatrick Loop Platform, 1992
100 bezoeken · 7,7%
-
4
John Milligan and the Sirocco Works with a Boat in the Harbour
100 bezoeken · 7,7%
-
5
Clipper and Steamboat at Sea
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Albert Clock
100 bezoeken · 7,7%
-
7
City Hall
100 bezoeken · 7,7%
-
8
P O Ferry and Chaine Memorial Tower
100 bezoeken · 7,7%
-
9
Passenger Train Crossing a Bridge at Dundrum, 1992
100 bezoeken · 7,7%
-
10
Newcastle Station, County Down, 1992
100 bezoeken · 7,7%
Hoe verandert het publiek van Norman Whitla van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 0 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoe worden de werken van Norman Whitla gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Norman Whitla?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 6,7% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 13,3% | 15,4% |
| Algehele helderheid: licht | 40,0% | 38,5% |
| Lichtgevend | 40,0% | 46,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 93,3% | 92,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 6,7% | 7,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 73,3% | 76,9% |
| Gebalanceerd | 26,7% | 23,1% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,7% | 7,7% |
| Zacht | 13,3% | 15,4% |
| Gebalanceerd | 13,3% | 7,7% |
| Krachtig contrast | 40,0% | 46,2% |
| Verklaring | 26,7% | 23,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 13,3% | 15,4% |
| Zacht gemengd palet | 33,3% | 30,8% |
| Evenwichtige harmonie | 33,3% | 23,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 20,0% | 30,8% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Norman Whitla zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Downpatrick Loop Platform | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great Northern Railway Loco… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Helen's Bay Station | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Albert Clock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SS 'Greenisland' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| City Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clipper and Steamboat at Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| P O Ferry and Chaine Memori… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bangor Bay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Milligan and the Siroc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Norman Whitla?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Norman Whitla eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Norman Whitla: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Norman Whitla?
- SS 'Greenisland': 200 bezoeken, 15% van de weergaven van Norman Whitla. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Norman Whitla?
- 500 in twaalf maanden (400 op de artiestenpagina, 100 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Norman Whitla?
- Ja, Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 31% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.