Nicolas Lancret Publiek & Topwerken

1689 – 1743

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Nicolas Lancret op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Nicolas Lancret: kerncijfers

Het meest bekeken werk is Spring: 1.100 weergaven in twaalf maanden, wat 10% van de weergaven van Nicolas Lancret is. Vervolgens Lady and Gentleman with two Girls and a Servant en L'Innocence. In totaal 12.600 bezoeken: 1.700 op de artiestenpagina, 10.900 op de werken. Het publiek groeit: 57% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 8.600 bezoeken. Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (82%), telefoons (14%) en tablets (4%). Eén smaak valt op: Aardse tinten (Kleurenpalet) krijgt 89% van de bezoeken voor slechts 54% van de catalogus.

Nicolas Lancret: de 10 meest bekeken werken

Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Nicolas Lancret die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1.100 bezoeken · 9,7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 bezoeken · 7,1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 bezoeken · 4,4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 bezoeken · 3,5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 bezoeken · 3,5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 bezoeken · 3,5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 bezoeken · 3,5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 bezoeken · 2,7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 bezoeken · 2,7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 bezoeken · 2,7%

Hoe verandert het publiek van Nicolas Lancret van maand tot maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Toon de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 2026200200
Jul 20267007.900
Aug 20262001.200
Sep 20266001.600

Hoe worden de werken van Nicolas Lancret gedurende het jaar bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Hoe verhouden de meest bekeken werken van Nicolas Lancret zich tot elkaar gedurende het jaar?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Toon de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring0000000001.10000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Telefoons, tablets of computers: waar wordt Nicolas Lancret bekeken?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Toon de cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten10.30081,7%
telefoons1.80014,3%
tablets5004,0%

Welke talen spreekt het publiek van Nicolas Lancret?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Toon de cijfers
TaalBezoekenDelen
Chinese50071,4%
Engels20028,6%

Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Nicolas Lancret eruit, en wat is de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Toon de cijfers
DagBezoeken
vr 2 Okt300
za 3 Okt100
zo 4 Okt0
ma 5 Okt100
di 6 Okt100
wo 7 Okt0
do 8 Okt100
vr 9 Okt100
za 10 Okt0
zo 11 Okt200
ma 12 Okt100
di 13 Okt300
wo 14 Okt500
do 15 Okt400
vr 16 Okt100
za 17 Okt100
zo 18 Okt0
ma 19 Okt300
di 20 Okt400
wo 21 Okt500
do 22 Okt700
vr 23 Okt (voorspelling)300
za 24 Okt (voorspelling)100
zo 25 Okt (voorspelling)100
ma 26 Okt (voorspelling)300
di 27 Okt (voorspelling)500
wo 28 Okt (voorspelling)600
do 29 Okt (voorspelling)700
vr 30 Okt (voorspelling)400
za 31 Okt (voorspelling)100
zo 1 Nov (voorspelling)100
ma 2 Nov (voorspelling)400
di 3 Nov (voorspelling)600
wo 4 Nov (voorspelling)700
do 5 Nov (voorspelling)900
vr 6 Nov (voorspelling)400
za 7 Nov (voorspelling)200
zo 8 Nov (voorspelling)200
ma 9 Nov (voorspelling)400
di 10 Nov (voorspelling)700
wo 11 Nov (voorspelling)800
do 12 Nov (voorspelling)1.000

Nicolas Lancret: korte antwoorden

Wat is het meest bekeken werk van Nicolas Lancret?

Spring: 1.100 bezoeken, 10% van de weergaven van Nicolas Lancret. De lijst loopt door tot rang 10.

Hoeveel bezoeken krijgt Nicolas Lancret?

12.600 in twaalf maanden (1.700 op de artiestenpagina, 10.900 op de werken).

Bekijken mensen Nicolas Lancret op een telefoon of op een computer?

Op beide: apparaten (82%), telefoons (14%) en tablets (4%); apparaten loopt met 82%.

Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Nicolas Lancret?

Ja, Aardse tinten (Kleurenpalet): 89% van de bezoeken voor 54% van de catalogus.