Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Naum Gabo op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Naum Gabo: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Kinetic Construction (Standing Wave): 700 weergaven in twaalf maanden, wat 47% van de weergaven van Naum Gabo is. Vervolgens Linear Construction No. 1 en Constructive torso model, (1918). In totaal 1.700 bezoeken: 800 op de artiestenpagina, 900 op de werken. Piekmaand: Jul 2026 met 1.200 bezoeken. Eén smaak valt op: Donker (Lichtsterkte) krijgt 60% van de bezoeken voor slechts 17% van de catalogus.
Naum Gabo: de 8 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 8 werken van Naum Gabo die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Kinetic Construction (Standing Wave), 1920
700 bezoeken · 46,7%
-
2
Linear Construction No. 1, 1943
200 bezoeken · 13,3%
-
3
Constructive torso model, (1918)
100 bezoeken · 6,7%
-
4
Model for 'Torsion', 1928
100 bezoeken · 6,7%
-
5
Sloup, (1923)
100 bezoeken · 6,7%
-
6
Untitled, (Detal) (1957)
100 bezoeken · 6,7%
-
7
Untitled (416)
100 bezoeken · 6,7%
-
8
Untitled (473)
100 bezoeken · 6,7%
Hoe verandert het publiek van Naum Gabo van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 400 | 0 |
Hoe worden de werken van Naum Gabo gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Naum Gabo?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 16,7% | 60,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 13,3% |
| Algehele helderheid: licht | 25,0% | 20,0% |
| Lichtgevend | 8,3% | 6,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 66,7% | 86,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 8,3% | 6,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 25,0% | 6,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 57,1% | 80,0% |
| Aardse tinten | 28,6% | 0,0% |
| Monochroom | 14,3% | 20,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 58,3% | 86,7% |
| Gebalanceerd | 25,0% | 6,7% |
| Levendig | 16,7% | 6,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 25,0% | 60,0% |
| Zacht | 8,3% | 13,3% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 33,3% | 13,3% |
| Verklaring | 33,3% | 13,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 33,3% | 60,0% |
| Zacht gemengd palet | 16,7% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 16,7% | 13,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 25,0% | 20,0% |
| Harmonieus palet | 8,3% | 6,7% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Naum Gabo zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kinetic Construction (Stand… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Linear Construction No. 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Model for 'Torsion' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled, (Detal) (1957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (416) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled, (1957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rotterdam kunstwerk gestile… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled, (Detal) (1957) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fountain at guy's and st th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constructive torso model, (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Naum Gabo?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 300 | 30,0% |
| Tsjechisch | 200 | 20,0% |
| Engels | 100 | 10,0% |
| Spaans | 100 | 10,0% |
| Pools | 100 | 10,0% |
| Portugees | 100 | 10,0% |
| Zweeds | 100 | 10,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Naum Gabo eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 200 |
| ma 28 Sep | 200 |
| di 29 Sep | 400 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 200 |
| ma 12 Okt | 300 |
| di 13 Okt | 200 |
| wo 14 Okt | 400 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 300 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 400 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 500 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 300 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 300 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 400 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 500 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 300 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 300 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 500 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 600 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 300 |
Naum Gabo: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Naum Gabo?
- Kinetic Construction (Standing Wave): 700 bezoeken, 47% van de weergaven van Naum Gabo. De lijst loopt door tot rang 8.
Hoeveel bezoeken krijgt Naum Gabo?
- 1.700 in twaalf maanden (800 op de artiestenpagina, 900 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Naum Gabo?
- Ja, Donker (Lichtsterkte): 60% van de bezoeken voor 17% van de catalogus.