Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Maynard Dixon op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Maynard Dixon: het publiek in één oogopslag
Peaceful Morning trekt de meeste aandacht: 200 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 50% van alle weergaven van Maynard Dixon op OriginalUniqueArt.com. Shadows on Short Creek en Home Pastures (Three Cowboys) volgen. Maynard Dixon trok 1.100 bezoeken aan: 800 op de artiestenpagina en 300 op individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 700 bezoeken. Het publiek neigt naar Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 100% van de bezoeken, voor 62% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 3 werken van Maynard Dixon die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 3 werken van Maynard Dixon die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
Hoeveel mensen bekijken Maynard Dixon per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 100 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Maynard Dixon bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Maynard Dixon?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 37,5% | 25,0% |
| Algehele helderheid: licht | 50,0% | 75,0% |
| Lichtgevend | 12,5% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 25,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 12,5% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 62,5% | 100,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 25,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 50,0% | 75,0% |
| Levendig | 25,0% | 25,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 25,0% | 25,0% |
| Zacht | 25,0% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 12,5% | 25,0% |
| Krachtig contrast | 0,0% | 0,0% |
| Verklaring | 37,5% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 50,0% | 75,0% |
| Zacht gemengd palet | 12,5% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 25,0% | 25,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 12,5% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke werken van Maynard Dixon trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shapes of Fear | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Packers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Home of the Desert Rat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rain for the Gulf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Home Pastures (Three Cowboy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Boulder Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shadows on Short Creek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peaceful Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
In welke talen volgen mensen Maynard Dixon?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Italiaans | 100 | 100,0% |
Hoeveel mensen bekijken Maynard Dixon per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 100 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Maynard Dixon
Welke werken van Maynard Dixon trekken de meeste aandacht?
- Peaceful Morning, met 200 weergaven (50% van alle weergaven van Maynard Dixon). De bovenstaande ranglijst bevat 3 werken.
Hoeveel mensen bekijken Maynard Dixon op OriginalUniqueArt.com?
- 1.100 bezoeken in twaalf maanden: 800 op de artiestenpagina en 300 op individuele werken.
Welke werken van Maynard Dixon worden het meest gewaardeerd?
- Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 100% van de bezoeken, tegenover 62% van de catalogus.