Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Maximilien Luce op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Maximilien Luce: het publiek in één oogopslag
Steelworks trekt de meeste aandacht: 3.600 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 26% van alle weergaven van Maximilien Luce op OriginalUniqueArt.com. The Seine at Herblay en A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) volgen. Maximilien Luce trok 14.300 bezoeken aan: 2.100 op de artiestenpagina en 12.200 op individuele werken. Elke maand meer bezoekers: het aantal bezoeken steeg met 64% van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 10.500 bezoeken. Het publiek kijkt via apparaten (86%), telefoons (11%) en tablets (3%). Het publiek neigt naar Krachtig en imposant (Emotionele toon): 58% van de bezoeken, voor 0% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Maximilien Luce die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Maximilien Luce die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
Hoeveel mensen bekijken Maximilien Luce per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
400
Jul 2026
1.200
9.300
Aug 2026
0
400
Sep 2026
200
900
Okt 2026
600
1.200
Hoe vaak worden de werken van Maximilien Luce bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Maximilien Luce?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
14,3%
59,4%
Sereniteit
57,1%
15,9%
Sereniteit
14,3%
10,1%
Nostalgisch
0,0%
11,6%
Romantisch
14,3%
2,9%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Krachtig en imposant
0,0%
58,0%
Sereniteit
57,1%
18,8%
Melancholisch
0,0%
8,7%
Sereniteit
28,6%
4,3%
Zwaarmoedig
14,3%
4,3%
Reflectief
0,0%
2,9%
Blijmoedig
0,0%
1,5%
Spiritueel
0,0%
1,5%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
2,0%
0,0%
Zachte schaduw
22,0%
15,7%
Gematigde luminantie
46,0%
54,3%
Algehele helderheid: licht
24,0%
28,6%
Lichtgevend
6,0%
1,4%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
30,0%
16,4%
Subtiel kleurgebruik
38,0%
55,7%
Gematigd zachte verzadiging
30,0%
25,7%
Duidelijke kleurkracht
2,0%
2,1%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
73,3%
63,1%
Aardse tinten
20,0%
33,3%
Donkere tinten
6,7%
2,4%
Pasteltinten
0,0%
1,2%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
22,0%
8,6%
Gebalanceerd
68,0%
79,3%
Levendig
10,0%
12,1%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
8,0%
3,6%
Zacht
28,0%
13,6%
Gebalanceerd
14,0%
7,1%
Krachtig contrast
22,0%
14,3%
Verklaring
28,0%
61,4%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
48,0%
60,7%
Zacht gemengd palet
16,0%
21,4%
Evenwichtige harmonie
8,0%
10,0%
Sterke kleurconsistentie
18,0%
6,4%
Harmonieus palet
10,0%
1,4%
Welke werken van Maximilien Luce trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
The Pile Drivers
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
100
Notre Dame
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Flood
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
View of London (Cannon Stre…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Paris, View of the Seine, N…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Region of Paris, View of Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
The Port of Rotterdam, Even…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Port of Saint-Tropez
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Notre Dame
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
La Gare de l'Est
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Welke apparaten gebruiken mensen om Maximilien Luce te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
12.300
86,0%
telefoons
1.600
11,2%
tablets
400
2,8%
In welke talen volgen mensen Maximilien Luce?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Russisch
200
28,6%
Arabisch
100
14,3%
Engels
100
14,3%
Spaans
100
14,3%
Hongaars
100
14,3%
Japans
100
14,3%
Hoeveel mensen bekijken Maximilien Luce per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
Dag
Bezoeken
ma 12 Okt
100
di 13 Okt
0
wo 14 Okt
0
do 15 Okt
400
vr 16 Okt
0
za 17 Okt
0
zo 18 Okt
0
ma 19 Okt
0
di 20 Okt
0
wo 21 Okt
0
do 22 Okt
0
vr 23 Okt
200
za 24 Okt
300
zo 25 Okt
0
ma 26 Okt
200
di 27 Okt
200
wo 28 Okt
100
do 29 Okt
200
vr 30 Okt
100
za 31 Okt
0
zo 1 Nov
100
ma 2 Nov (voorspelling)
200
di 3 Nov (voorspelling)
100
wo 4 Nov (voorspelling)
100
do 5 Nov (voorspelling)
300
vr 6 Nov (voorspelling)
200
za 7 Nov (voorspelling)
200
zo 8 Nov (voorspelling)
100
ma 9 Nov (voorspelling)
200
di 10 Nov (voorspelling)
100
wo 11 Nov (voorspelling)
100
do 12 Nov (voorspelling)
400
vr 13 Nov (voorspelling)
200
za 14 Nov (voorspelling)
200
zo 15 Nov (voorspelling)
100
ma 16 Nov (voorspelling)
200
di 17 Nov (voorspelling)
100
wo 18 Nov (voorspelling)
100
do 19 Nov (voorspelling)
400
vr 20 Nov (voorspelling)
200
za 21 Nov (voorspelling)
200
zo 22 Nov (voorspelling)
100
Vragen over Maximilien Luce
Welke werken van Maximilien Luce trekken de meeste aandacht?
Steelworks, met 3.600 weergaven (26% van alle weergaven van Maximilien Luce). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Maximilien Luce op OriginalUniqueArt.com?
14.300 bezoeken in twaalf maanden: 2.100 op de artiestenpagina en 12.200 op individuele werken.
Op welke apparaten bekijken mensen Maximilien Luce?
Mensen bekijken Maximilien Luce op apparaten (86%), telefoons (11%) en tablets (3%); apparaten is goed voor 86% van de bezoeken.
Welke werken van Maximilien Luce worden het meest gewaardeerd?
Krachtig en imposant (Emotionele toon): 58% van de bezoeken, tegenover 0% van de catalogus.
OStudio-assistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?