Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Maurits Cornelis Escher op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Maurits Cornelis Escher: het publiek in één oogopslag
"De Schilderijtitel": "Zilverkleurige vlinder 70" trekt de meeste aandacht: 2.100 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 11% van alle weergaven van Maurits Cornelis Escher op OriginalUniqueArt.com. Eye en Limit III volgen. Maurits Cornelis Escher trok 19.700 bezoeken aan: 8.300 op de artiestenpagina en 11.400 op individuele werken. Minder bezoekers de laatste tijd: het aantal bezoeken is met 5% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 11.800 bezoeken. Het publiek leest in Grieks (21%), Engels (19%) en Italiaans (10%). Het publiek kijkt via apparaten (73%), telefoons (24%) en tablets (3%). Het publiek neigt naar Aardse tinten (Kleurenpalet): 27% van de bezoeken, voor 8% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Maurits Cornelis Escher die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Maurits Cornelis Escher die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
"De Schilderijtitel": "Zilverkleurige vlinder 70"
2.100 bezoeken · 11,4%
-
2
Eye
800 bezoeken · 4,3%
-
3
Limit III
700 bezoeken · 3,8%
-
4
Sky and Water I
700 bezoeken · 3,8%
-
5
fish
500 bezoeken · 2,7%
-
6
Fluorescent Sea
500 bezoeken · 2,7%
-
7
Perspective
400 bezoeken · 2,2%
-
8
Bond of Union, 1956
400 bezoeken · 2,2%
-
9
E94
400 bezoeken · 2,2%
-
10
79
400 bezoeken · 2,2%
Hoeveel mensen bekijken Maurits Cornelis Escher per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 400 |
| Jul 2026 | 3.900 | 7.900 |
| Aug 2026 | 1.800 | 2.000 |
| Sep 2026 | 2.500 | 1.100 |
Hoe vaak worden de werken van Maurits Cornelis Escher bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Maurits Cornelis Escher?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,0% | 5,4% |
| Zachte schaduw | 10,0% | 13,5% |
| Gematigde luminantie | 22,0% | 37,8% |
| Algehele helderheid: licht | 30,0% | 31,9% |
| Lichtgevend | 32,0% | 11,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 80,0% | 64,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 4,0% | 4,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 12,0% | 12,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 17,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 1,6% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 84,6% | 60,7% |
| Aardse tinten | 7,7% | 26,7% |
| Donkere tinten | 2,6% | 8,9% |
| Pasteltinten | 2,6% | 2,2% |
| Natuurlijke tinten | 0,0% | 1,5% |
| Monochroom | 2,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 74,0% | 63,2% |
| Gebalanceerd | 22,0% | 18,4% |
| Levendig | 4,0% | 18,4% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 1,1% |
| Zacht | 0,0% | 2,7% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 11,3% |
| Krachtig contrast | 2,0% | 9,2% |
| Verklaring | 88,0% | 75,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 2,0% | 20,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 6,5% |
| Evenwichtige harmonie | 8,0% | 3,8% |
| Sterke kleurconsistentie | 26,0% | 27,0% |
| Harmonieus palet | 64,0% | 42,7% |
Welke werken van Maurits Cornelis Escher trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Limit III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 100 | 0 |
| Bond of Union, 1956 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| "De Schilderijtitel": "Zilv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 0 |
| Puddle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Grasshopper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dragon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Watercolor 117 Crab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Watercolor 55 Fish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Butterflies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Fish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken mensen om Maurits Cornelis Escher te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 14.400 | 73,1% |
| telefoons | 4.700 | 23,9% |
| tablets | 600 | 3,0% |
In welke talen volgen mensen Maurits Cornelis Escher?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Grieks | 1.000 | 20,8% |
| Engels | 900 | 18,8% |
| Italiaans | 500 | 10,4% |
| Spaans | 400 | 8,3% |
| Oekraïens | 300 | 6,2% |
| Arabisch | 200 | 4,2% |
| Litouws | 200 | 4,2% |
| Pools | 200 | 4,2% |
| Chinese | 200 | 4,2% |
| Tsjechisch | 100 | 2,1% |
Hoeveel mensen bekijken Maurits Cornelis Escher per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 500 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 300 |
| wo 30 Sep | 700 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 200 |
| za 3 Okt | 1.000 |
| zo 4 Okt | 600 |
| ma 5 Okt | 400 |
| di 6 Okt | 500 |
| wo 7 Okt | 1.300 |
| do 8 Okt | 200 |
| vr 9 Okt | 600 |
| za 10 Okt | 300 |
| zo 11 Okt | 200 |
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 600 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt | 1.400 |
| vr 16 Okt | 500 |
| za 17 Okt | 600 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 500 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 500 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 800 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 600 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 500 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 700 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 500 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 500 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 800 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 700 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 500 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 700 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 500 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 200 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 600 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 800 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 700 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 500 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 800 |
Vragen over Maurits Cornelis Escher
Welke werken van Maurits Cornelis Escher trekken de meeste aandacht?
- "De Schilderijtitel": "Zilverkleurige vlinder 70", met 2.100 weergaven (11% van alle weergaven van Maurits Cornelis Escher). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Maurits Cornelis Escher op OriginalUniqueArt.com?
- 19.700 bezoeken in twaalf maanden: 8.300 op de artiestenpagina en 11.400 op individuele werken.
Op welke apparaten bekijken mensen Maurits Cornelis Escher?
- Mensen bekijken Maurits Cornelis Escher op apparaten (73%), telefoons (24%) en tablets (3%); apparaten is goed voor 73% van de bezoeken.
In welke talen volgen mensen Maurits Cornelis Escher?
- In Grieks (21%), Engels (19%) en Italiaans (10%). Grieks is de meest gebruikte taal met 21%.
Welke werken van Maurits Cornelis Escher worden het meest gewaardeerd?
- Aardse tinten (Kleurenpalet): 27% van de bezoeken, tegenover 8% van de catalogus.