Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Maurits Cornelis Escher op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Maurits Cornelis Escher: het publiek in één oogopslag
"De Schilderijtitel": "Zilverkleurige vlinder 70" trekt de meeste aandacht: 2.100 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 11% van alle weergaven van Maurits Cornelis Escher op OriginalUniqueArt.com. Eye en Limit III volgen. Maurits Cornelis Escher trok 19.700 bezoeken aan: 8.300 op de artiestenpagina en 11.400 op individuele werken. Minder bezoekers de laatste tijd: het aantal bezoeken is met 5% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 11.800 bezoeken. Het publiek leest in Grieks (19%), Engels (19%) en Italiaans (10%). Het publiek kijkt via apparaten (73%), telefoons (24%) en tablets (3%). Het publiek neigt naar Sereniteit (Sfeer): 88% van de bezoeken, voor 50% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Maurits Cornelis Escher die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Maurits Cornelis Escher die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
Hoeveel mensen bekijken Maurits Cornelis Escher per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
400
Jul 2026
3.900
7.900
Aug 2026
1.800
2.000
Sep 2026
2.500
1.100
Hoe vaak worden de werken van Maurits Cornelis Escher bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Maurits Cornelis Escher?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
50,0%
87,5%
Mystiek
0,0%
12,5%
Klassiek
50,0%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
50,0%
87,5%
Reflectief
0,0%
12,5%
Spiritueel
50,0%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
4,0%
5,4%
Zachte schaduw
10,0%
13,5%
Gematigde luminantie
16,0%
37,8%
Algehele helderheid: licht
34,0%
31,9%
Lichtgevend
36,0%
11,3%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
82,0%
64,3%
Subtiel kleurgebruik
6,0%
4,3%
Gematigd zachte verzadiging
10,0%
12,4%
Duidelijke kleurkracht
2,0%
17,3%
Levendige kleur
0,0%
1,6%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
87,8%
60,7%
Aardse tinten
12,2%
26,7%
Donkere tinten
0,0%
8,9%
Pasteltinten
0,0%
2,2%
Natuurlijke tinten
0,0%
1,5%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
78,0%
63,2%
Gebalanceerd
18,0%
18,4%
Levendig
4,0%
18,4%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
0,0%
1,1%
Zacht
2,0%
2,7%
Gebalanceerd
6,0%
11,3%
Krachtig contrast
10,0%
9,2%
Verklaring
82,0%
75,7%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
8,0%
20,0%
Zacht gemengd palet
6,0%
6,5%
Evenwichtige harmonie
4,0%
3,8%
Sterke kleurconsistentie
18,0%
27,0%
Harmonieus palet
64,0%
42,7%
Welke werken van Maurits Cornelis Escher trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Limit III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
0
Bond of Union, 1956
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
"De Schilderijtitel": "Zilv…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
0
Puddle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Grasshopper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dragon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Watercolor 117 Crab
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Watercolor 55 Fish
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Butterflies
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Fish
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Welke apparaten gebruiken mensen om Maurits Cornelis Escher te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
14.400
73,1%
telefoons
4.700
23,9%
tablets
600
3,0%
In welke talen volgen mensen Maurits Cornelis Escher?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Grieks
900
18,8%
Engels
900
18,8%
Italiaans
500
10,4%
Spaans
400
8,3%
Oekraïens
300
6,2%
Arabisch
200
4,2%
Litouws
200
4,2%
Nederlands
200
4,2%
Pools
200
4,2%
Chinese
200
4,2%
Hoeveel mensen bekijken Maurits Cornelis Escher per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
Dag
Bezoeken
vr 25 Sep
300
za 26 Sep
200
zo 27 Sep
500
ma 28 Sep
100
di 29 Sep
300
wo 30 Sep
700
do 1 Okt
100
vr 2 Okt
200
za 3 Okt
1.000
zo 4 Okt
600
ma 5 Okt
400
di 6 Okt
500
wo 7 Okt
1.300
do 8 Okt
200
vr 9 Okt
600
za 10 Okt
300
zo 11 Okt
200
ma 12 Okt
100
di 13 Okt
600
wo 14 Okt
100
do 15 Okt
1.400
vr 16 Okt (voorspelling)
400
za 17 Okt (voorspelling)
600
zo 18 Okt (voorspelling)
500
ma 19 Okt (voorspelling)
200
di 20 Okt (voorspelling)
500
wo 21 Okt (voorspelling)
800
do 22 Okt (voorspelling)
700
vr 23 Okt (voorspelling)
500
za 24 Okt (voorspelling)
600
zo 25 Okt (voorspelling)
600
ma 26 Okt (voorspelling)
300
di 27 Okt (voorspelling)
600
wo 28 Okt (voorspelling)
900
do 29 Okt (voorspelling)
700
vr 30 Okt (voorspelling)
500
za 31 Okt (voorspelling)
700
zo 1 Nov (voorspelling)
600
ma 2 Nov (voorspelling)
300
di 3 Nov (voorspelling)
600
wo 4 Nov (voorspelling)
1.000
do 5 Nov (voorspelling)
800
Vragen over Maurits Cornelis Escher
Welke werken van Maurits Cornelis Escher trekken de meeste aandacht?
"De Schilderijtitel": "Zilverkleurige vlinder 70", met 2.100 weergaven (11% van alle weergaven van Maurits Cornelis Escher). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Maurits Cornelis Escher op OriginalUniqueArt.com?
19.700 bezoeken in twaalf maanden: 8.300 op de artiestenpagina en 11.400 op individuele werken.
Op welke apparaten bekijken mensen Maurits Cornelis Escher?
Mensen bekijken Maurits Cornelis Escher op apparaten (73%), telefoons (24%) en tablets (3%); apparaten is goed voor 73% van de bezoeken.
In welke talen volgen mensen Maurits Cornelis Escher?
In Grieks (19%), Engels (19%) en Italiaans (10%). Grieks is de meest gebruikte taal met 19%.
Welke werken van Maurits Cornelis Escher worden het meest gewaardeerd?
Sereniteit (Sfeer): 88% van de bezoeken, tegenover 50% van de catalogus.
OStudio-assistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?