Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Maurice Greiffenhagen op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Maurice Greiffenhagen: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Carlisle The Gateway to Scotland (London, Midland and Scottish Railway poster artwork): 300 weergaven in twaalf maanden, wat 14% van de weergaven van Maurice Greiffenhagen is. Vervolgens London Piccadilly (London, Midland and Scottish Railway poster artwork) en Walberswick. In totaal 2.100 bezoeken: 200 op de artiestenpagina, 1.900 op de werken. Piekmaand: Jul 2026 met 1.900 bezoeken. Eén smaak valt op: Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) krijgt 55% van de bezoeken voor slechts 30% van de catalogus.
Maurice Greiffenhagen: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Maurice Greiffenhagen die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Carlisle The Gateway to Scotland (London, Midland and Scottish Railway poster artwork), 1924
300 bezoeken · 13,6%
-
2
London Piccadilly (London, Midland and Scottish Railway poster artwork), 1926
200 bezoeken · 9,1%
-
3
Walberswick
200 bezoeken · 9,1%
-
4
Sir Henry Rider Haggard (1856–1925), 1897
200 bezoeken · 9,1%
-
5
Aphrodite, 1923
200 bezoeken · 9,1%
-
6
Circe, 1923
200 bezoeken · 9,1%
-
7
Self Portrait
200 bezoeken · 9,1%
-
8
Sir Hector Clare Cameron (1843–1928), Professor of Clinical Surgery, 1925
100 bezoeken · 4,5%
-
9
The Message, 1923
100 bezoeken · 4,5%
-
10
William Welsford Ward, Master (1896), Treasurer (1918–1932), 1925
100 bezoeken · 4,5%
Hoe verandert het publiek van Maurice Greiffenhagen van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1.700 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Hoe worden de werken van Maurice Greiffenhagen gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Maurice Greiffenhagen?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 54,0% | 45,5% |
| Zachte schaduw | 22,0% | 27,3% |
| Gematigde luminantie | 8,0% | 18,2% |
| Algehele helderheid: licht | 10,0% | 9,1% |
| Lichtgevend | 6,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 44,0% | 40,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 32,0% | 31,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 14,0% | 9,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,0% | 18,2% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 63,4% | 86,7% |
| Donkere tinten | 14,6% | 13,3% |
| Neutrale kleuren | 19,5% | 0,0% |
| Monochroom | 2,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 48,0% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 42,0% | 31,8% |
| Levendig | 10,0% | 18,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 20,0% | 18,2% |
| Zacht | 22,0% | 13,6% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 18,2% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 9,1% |
| Verklaring | 32,0% | 40,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 30,0% | 54,5% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 9,1% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 13,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 34,0% | 13,6% |
| Harmonieus palet | 18,0% | 9,1% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Maurice Greiffenhagen zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sir William Julien Courtaul… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Swinnerton Phillimore… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London Piccadilly (London,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Battle of Maldon, 991 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huguenots Spinning, Weaving… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Idyll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Henry Rider Haggard (18… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The_sons_of_God_saw_the_Dau… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seated Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Maurice Greiffenhagen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Maurice Greiffenhagen eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
Maurice Greiffenhagen: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Maurice Greiffenhagen?
- Carlisle The Gateway to Scotland (London, Midland and Scottish Railway poster artwork): 300 bezoeken, 14% van de weergaven van Maurice Greiffenhagen. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Maurice Greiffenhagen?
- 2.100 in twaalf maanden (200 op de artiestenpagina, 1.900 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Maurice Greiffenhagen?
- Ja, Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 55% van de bezoeken voor 30% van de catalogus.