Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Maurice Denis op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Maurice Denis: kerncijfers
Het meest bekeken werk is De drie muze's: 6.800 weergaven in twaalf maanden, wat 34% van de weergaven van Maurice Denis is. Vervolgens La Colonie de Vacances (Summer Camp), 1913 en Landscape with Green Trees or Beech Trees in Kerduel. In totaal 22.200 bezoeken: 4.100 op de artiestenpagina, 18.100 op de werken. Het publiek groeit: 71% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 9.500 bezoeken. Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (67%), telefoons (30%) en tablets (3%). Eén smaak valt op: Mysterieus (Emotionele toon) krijgt 51% van de bezoeken voor slechts 12% van de catalogus.
Maurice Denis: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Maurice Denis die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
Hoe verandert het publiek van Maurice Denis van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
300
Jul 2026
1.400
8.100
Aug 2026
200
2.700
Sep 2026
700
2.800
Okt 2026
1.800
4.200
Hoe worden de werken van Maurice Denis gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Maurice Denis?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Etherisch
25,0%
61,2%
Sereniteit
0,0%
20,9%
Mystiek
25,0%
8,2%
Nostalgisch
25,0%
4,5%
Speels
12,5%
2,2%
Romantisch
0,0%
1,5%
Dramatisch
12,5%
0,0%
Elegant
0,0%
0,8%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Mysterieus
12,5%
50,7%
Sereniteit
0,0%
24,6%
Spiritueel
37,5%
10,4%
Sereniteit
0,0%
5,2%
Speels
12,5%
2,2%
Romantisch
0,0%
3,0%
Reflectief
0,0%
2,2%
Zwaarmoedig
25,0%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
10,0%
2,0%
Zachte schaduw
32,0%
45,1%
Gematigde luminantie
48,0%
22,8%
Algehele helderheid: licht
8,0%
28,7%
Lichtgevend
2,0%
1,5%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
14,0%
5,9%
Subtiel kleurgebruik
42,0%
64,4%
Gematigd zachte verzadiging
34,0%
18,8%
Duidelijke kleurkracht
10,0%
9,9%
Levendige kleur
0,0%
1,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
29,0%
46,4%
Aardse tinten
58,1%
33,6%
Pasteltinten
3,2%
10,0%
Donkere tinten
6,5%
8,2%
Natuurlijke tinten
3,2%
0,9%
Monochroom
0,0%
0,9%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
22,0%
4,5%
Gebalanceerd
58,0%
79,2%
Levendig
20,0%
16,3%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
10,0%
12,9%
Zacht
22,0%
22,8%
Gebalanceerd
10,0%
6,4%
Krachtig contrast
28,0%
14,8%
Verklaring
30,0%
43,1%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
30,0%
16,8%
Zacht gemengd palet
14,0%
14,8%
Evenwichtige harmonie
24,0%
44,1%
Sterke kleurconsistentie
30,0%
21,8%
Harmonieus palet
2,0%
2,5%
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Maurice Denis zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
De drie muze's
0
0
0
0
0
0
0
0
1.000
1.600
2.000
1.700
The Annunciation under the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
The Seasons Series September
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Madame de la La…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Degas and his model
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LA LUTTE DE JACOB AVEC L AN…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
Landscape with Hooded Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
April
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Procession or Pardon at Per…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mother and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefoons, tablets of computers: waar wordt Maurice Denis bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
14.900
67,1%
telefoons
6.700
30,2%
tablets
600
2,7%
Welke talen spreekt het publiek van Maurice Denis?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Pools
600
35,3%
Engels
500
29,4%
Koreaans
200
11,8%
Arabisch
100
5,9%
Japans
100
5,9%
Russisch
100
5,9%
Turks
100
5,9%
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Maurice Denis eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
Dag
Bezoeken
ma 12 Okt
0
di 13 Okt
100
wo 14 Okt
300
do 15 Okt
500
vr 16 Okt
0
za 17 Okt
200
zo 18 Okt
100
ma 19 Okt
100
di 20 Okt
100
wo 21 Okt
500
do 22 Okt
400
vr 23 Okt
0
za 24 Okt
0
zo 25 Okt
0
ma 26 Okt
600
di 27 Okt
400
wo 28 Okt
300
do 29 Okt
200
vr 30 Okt
200
za 31 Okt
200
zo 1 Nov
500
ma 2 Nov (voorspelling)
400
di 3 Nov (voorspelling)
400
wo 4 Nov (voorspelling)
700
do 5 Nov (voorspelling)
700
vr 6 Nov (voorspelling)
100
za 7 Nov (voorspelling)
200
zo 8 Nov (voorspelling)
400
ma 9 Nov (voorspelling)
500
di 10 Nov (voorspelling)
400
wo 11 Nov (voorspelling)
800
do 12 Nov (voorspelling)
800
vr 13 Nov (voorspelling)
100
za 14 Nov (voorspelling)
300
zo 15 Nov (voorspelling)
400
ma 16 Nov (voorspelling)
600
di 17 Nov (voorspelling)
500
wo 18 Nov (voorspelling)
900
do 19 Nov (voorspelling)
900
vr 20 Nov (voorspelling)
200
za 21 Nov (voorspelling)
300
zo 22 Nov (voorspelling)
500
Maurice Denis: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Maurice Denis?
De drie muze's: 6.800 bezoeken, 34% van de weergaven van Maurice Denis. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Maurice Denis?
22.200 in twaalf maanden (4.100 op de artiestenpagina, 18.100 op de werken).
Bekijken mensen Maurice Denis op een telefoon of op een computer?
Op beide: apparaten (67%), telefoons (30%) en tablets (3%); apparaten loopt met 67%.
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Maurice Denis?
Ja, Mysterieus (Emotionele toon): 51% van de bezoeken voor 12% van de catalogus.
OStudio-assistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?