Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Matteo Di Giovanni op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Matteo Di Giovanni: het publiek in één oogopslag
Saint Bartholomew trekt de meeste aandacht: 300 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 20% van alle weergaven van Matteo Di Giovanni op OriginalUniqueArt.com. The Apostle St Bartholomew en Massacre of the Innocents volgen. Matteo Di Giovanni trok 2.200 bezoeken aan: 1.000 op de artiestenpagina en 1.200 op individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 1.200 bezoeken. Het publiek neigt naar Donker (Lichtsterkte): 40% van de bezoeken, voor 24% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 9 werken van Matteo Di Giovanni die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 9 werken van Matteo Di Giovanni die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Saint Bartholomew, 1485
300 bezoeken · 20,0%
-
2
The Apostle St Bartholomew
300 bezoeken · 20,0%
-
3
Massacre of the Innocents, 1482
200 bezoeken · 13,3%
-
4
The Assumption of the Virgin
200 bezoeken · 13,3%
-
5
St Nicholas of Bari, 1455
100 bezoeken · 6,7%
-
6
St Jerome, 1460
100 bezoeken · 6,7%
-
7
Madonna with Child and Two Angels
100 bezoeken · 6,7%
-
8
Saint Sebastian, 1480
100 bezoeken · 6,7%
-
9
SAINTE CATHERINE DE SIENNE RECEVANT LES STIGMATES
100 bezoeken · 6,7%
Hoeveel mensen bekijken Matteo Di Giovanni per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 700 |
| Aug 2026 | 200 | 300 |
| Sep 2026 | 300 | 200 |
Hoe vaak worden de werken van Matteo Di Giovanni bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Matteo Di Giovanni?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 23,8% | 40,0% |
| Zachte schaduw | 52,4% | 53,3% |
| Gematigde luminantie | 23,8% | 6,7% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 9,5% | 6,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,9% | 40,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 4,8% | 20,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 42,9% | 33,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 19,1% | 20,0% |
| Gebalanceerd | 47,6% | 60,0% |
| Levendig | 33,3% | 20,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 9,5% | 6,7% |
| Zacht | 28,6% | 40,0% |
| Gebalanceerd | 9,5% | 6,7% |
| Krachtig contrast | 33,3% | 33,3% |
| Verklaring | 19,1% | 13,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,3% | 13,3% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 4,8% | 20,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 61,9% | 60,0% |
| Harmonieus palet | 19,1% | 6,7% |
Welke werken van Matteo Di Giovanni trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saint Bartholomew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| The Apostle St Bartholomew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| St Nicholas of Bari | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Massacre of the Innocents | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Madonna and Child with Sain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Assumption of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| St Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Madonna with Child and Two… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Nicholas of Bari (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child with Sain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Matteo Di Giovanni?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Tsjechisch | 100 | 50,0% |
| Portugees | 100 | 50,0% |
Hoeveel mensen bekijken Matteo Di Giovanni per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 100 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Matteo Di Giovanni
Welke werken van Matteo Di Giovanni trekken de meeste aandacht?
- Saint Bartholomew, met 300 weergaven (20% van alle weergaven van Matteo Di Giovanni). De bovenstaande ranglijst bevat 9 werken.
Hoeveel mensen bekijken Matteo Di Giovanni op OriginalUniqueArt.com?
- 2.200 bezoeken in twaalf maanden: 1.000 op de artiestenpagina en 1.200 op individuele werken.
Welke werken van Matteo Di Giovanni worden het meest gewaardeerd?
- Donker (Lichtsterkte): 40% van de bezoeken, tegenover 24% van de catalogus.