Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Mary Dawson Elwell op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Mary Dawson Elwell: wat een jaar aan bezoekers laat zien
Beverley Minster from the Friary, East Riding of Yorkshire is het meest bekeken werk: 300 weergaven in een jaar, goed voor 27% van alle aandacht voor Mary Dawson Elwell. Daarop volgen Corte, Corsica en The Wreath. De artiestenpagina ontving 500 bezoeken en de werken 1.000: in totaal 1.500 bezoeken. De aandacht is met 33% gedaald van Sep 2026 naar Okt 2026. Jul 2026 was de drukste maand, met 900 bezoeken. Ze geven de voorkeur aan Gedempt (Kleurverzadiging): 55% van de bezoeken tegenover 29% van de catalogus.
De 7 meest bekeken werken van Mary Dawson Elwell
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Mary Dawson Elwell.
-
1
Beverley Minster from the Friary, East Riding of Yorkshire, 1934
300 bezoeken · 27,3%
-
2
Corte, Corsica, 1937
200 bezoeken · 18,2%
-
3
The Wreath
200 bezoeken · 18,2%
-
4
Interior Study, 1937
100 bezoeken · 9,1%
-
5
In the Trossachs, Highlands, 1900
100 bezoeken · 9,1%
-
6
Chamonix, France, 1938
100 bezoeken · 9,1%
-
7
From My Window (North Bar Street, Snow), 1917
100 bezoeken · 9,1%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Mary Dawson Elwell?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 300 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 200 |
Wanneer zijn de werken van Mary Dawson Elwell te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Mary Dawson Elwell?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 14,3% | 18,2% |
| Zachte schaduw | 28,6% | 27,3% |
| Gematigde luminantie | 28,6% | 36,4% |
| Algehele helderheid: licht | 28,6% | 18,2% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 28,6% | 54,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 64,3% | 45,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 7,1% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 21,4% | 45,5% |
| Gebalanceerd | 78,6% | 54,5% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 7,1% | 9,1% |
| Zacht | 14,3% | 9,1% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 42,9% | 45,5% |
| Verklaring | 35,7% | 36,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 21,4% | 27,3% |
| Zacht gemengd palet | 14,3% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 14,3% | 27,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,6% | 36,4% |
| Harmonieus palet | 21,4% | 9,1% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Mary Dawson Elwell, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| In the Trossachs, Highlands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Above the Wörthersee, Austr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wreath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| From My Window (North Bar S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| North Bar Within, Beverley,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Landing in Summer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chamonix, France | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Beverley Minster from the F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Interior Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Mary Dawson Elwell gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De gegevens in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Mary Dawson Elwell, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 200 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 300 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 400 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 400 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Mary Dawson Elwell
Welk werk van Mary Dawson Elwell is het meest bezocht?
- Beverley Minster from the Friary, East Riding of Yorkshire eerst, met 300 bezoeken, goed voor 27% van de weergaven. 7 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Mary Dawson Elwell op OriginalUniqueArt.com?
- 1.500 bezoeken in twaalf maanden: 500 naar de artiestenpagina, 1.000 naar de werken.
Welke werken van Mary Dawson Elwell sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Gedempt (Kleurverzadiging) ontvangen 55% van de bezoeken voor 29% van de catalogus.