Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Marinus van Reymerswale op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Marinus van Reymerswale: wat een jaar aan bezoekers laat zien
Money-Changer and his Wife is het meest bekeken werk: 800 weergaven in een jaar, goed voor 38% van alle aandacht voor Marinus van Reymerswale. Daarop volgen The Tax Collectors en St Jerome. De artiestenpagina ontving 900 bezoeken en de werken 1.000: in totaal 1.900 bezoeken. De aandacht is met 67% gedaald van Sep 2026 naar Okt 2026. Jul 2026 was de drukste maand, met 1.400 bezoeken. Ze geven de voorkeur aan Reflectief (Emotionele toon): 85% van de bezoeken tegenover 35% van de catalogus.
De 9 meest bekeken werken van Marinus van Reymerswale
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Marinus van Reymerswale.
-
1
Money-Changer and his Wife, 1539
800 bezoeken · 38,1%
-
2
The Tax Collectors, 1540
400 bezoeken · 19,0%
-
3
St Jerome, 1547
300 bezoeken · 14,3%
-
4
The Tax Collectors
100 bezoeken · 4,8%
-
5
St Jerome
100 bezoeken · 4,8%
-
6
St. Jerome in His Study
100 bezoeken · 4,8%
-
7
Tax collector
100 bezoeken · 4,8%
-
8
Two tax collectors, 1540
100 bezoeken · 4,8%
-
9
Parable of the unjust steward, 1540
100 bezoeken · 4,8%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Marinus van Reymerswale?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Wanneer zijn de werken van Marinus van Reymerswale te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Marinus van Reymerswale?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Dramatisch | 80,0% | 20,0% |
| Sereniteit | 7,5% | 40,0% |
| Elegant | 5,0% | 40,0% |
| Inspirerend | 2,5% | 0,0% |
| Mystiek | 2,5% | 0,0% |
| Romantisch | 2,5% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Reflectief | 35,0% | 85,0% |
| Gespannen | 32,5% | 5,0% |
| Dramatisch | 20,0% | 5,0% |
| Mysterieus | 2,5% | 5,0% |
| Zwaarmoedig | 5,0% | 0,0% |
| Troostend | 2,5% | 0,0% |
| Spiritueel | 2,5% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 60,5% | 57,1% |
| Zachte schaduw | 32,6% | 42,9% |
| Gematigde luminantie | 7,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 18,6% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,2% | 57,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 46,5% | 42,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,7% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 37,2% | 4,8% |
| Gebalanceerd | 60,5% | 95,2% |
| Levendig | 2,3% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,7% | 0,0% |
| Zacht | 27,9% | 4,8% |
| Gebalanceerd | 11,6% | 9,5% |
| Krachtig contrast | 27,9% | 66,7% |
| Verklaring | 27,9% | 19,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 7,0% | 4,8% |
| Evenwichtige harmonie | 11,6% | 19,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 65,1% | 71,4% |
| Harmonieus palet | 16,3% | 4,8% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Marinus van Reymerswale, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Calling of Matthew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Virgin Nursing the Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Moneychanger and his Wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Moneychangers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Parable of the unjust stewa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Jerome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Parable of the unjust stewa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Calling of Saint Matthew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Marinus van Reymerswale gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Marinus van Reymerswale, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 100 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 100 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 100 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 100 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 200 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 100 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 100 |
Veelgestelde vragen over Marinus van Reymerswale
Welk werk van Marinus van Reymerswale is het meest bezocht?
- Money-Changer and his Wife eerst, met 800 bezoeken, goed voor 38% van de weergaven. 9 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Marinus van Reymerswale op OriginalUniqueArt.com?
- 1.900 bezoeken in twaalf maanden: 900 naar de artiestenpagina, 1.000 naar de werken.
Welke werken van Marinus van Reymerswale sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Reflectief (Emotionele toon) ontvangen 85% van de bezoeken voor 35% van de catalogus.