Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Marino Marini op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Marino Marini: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Horse and rider: 200 weergaven in twaalf maanden, wat 11% van de weergaven van Marino Marini is. Vervolgens L’angelo della citta, (1948) en Untitled (133). In totaal 2.500 bezoeken: 900 op de artiestenpagina, 1.600 op de werken. Het publiek groeit: 300% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 2.000 bezoeken. Eén smaak valt op: Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) krijgt 33% van de bezoeken voor slechts 12% van de catalogus.
Marino Marini: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Marino Marini die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Horse and rider
200 bezoeken · 11,1%
-
2
L’angelo della citta, (1948)
200 bezoeken · 11,1%
-
3
Untitled (133)
200 bezoeken · 11,1%
-
4
Untitled (129)
200 bezoeken · 11,1%
-
5
Untitled
100 bezoeken · 5,6%
-
6
Ritratto d
100 bezoeken · 5,6%
-
7
Horse and rider (2)
100 bezoeken · 5,6%
-
8
Danseres
100 bezoeken · 5,6%
-
9
Pomona
100 bezoeken · 5,6%
-
10
Man Leading Two Horses, 1953
100 bezoeken · 5,6%
Hoe verandert het publiek van Marino Marini van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1.400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 200 |
Hoe worden de werken van Marino Marini gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Marino Marini?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 4,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 16,0% | 16,7% |
| Gematigde luminantie | 34,0% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 26,0% | 38,9% |
| Lichtgevend | 20,0% | 11,1% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 62,0% | 55,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 16,0% | 5,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 12,0% | 33,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 5,6% |
| Levendige kleur | 2,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 66,7% | 69,2% |
| Aardse tinten | 12,8% | 23,1% |
| Donkere tinten | 12,8% | 7,7% |
| Pasteltinten | 7,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 62,0% | 55,6% |
| Gebalanceerd | 24,0% | 27,8% |
| Levendig | 14,0% | 16,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 14,0% | 11,1% |
| Zacht | 22,0% | 22,2% |
| Gebalanceerd | 2,0% | 5,6% |
| Krachtig contrast | 16,0% | 22,2% |
| Verklaring | 46,0% | 38,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,0% | 22,2% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 5,6% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 5,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 36,0% | 33,3% |
| Harmonieus palet | 28,0% | 33,3% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Marino Marini zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Two Men and a Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horses and Standing Rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man Leading Two Horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Man and Horse 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (133) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Horse and rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Untitled (902) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (846) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (401) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (505) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Marino Marini?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Italiaans | 100 | 50,0% |
| Pools | 100 | 50,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Marino Marini eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 100 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 100 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 100 |
| wo 4 Nov | 200 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 200 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 300 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Marino Marini: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Marino Marini?
- Horse and rider: 200 bezoeken, 11% van de weergaven van Marino Marini. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Marino Marini?
- 2.500 in twaalf maanden (900 op de artiestenpagina, 1.600 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Marino Marini?
- Ja, Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 33% van de bezoeken voor 12% van de catalogus.