Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Marie Laurencin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Marie Laurencin: het publiek in één oogopslag
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) trekt de meeste aandacht: 1.000 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 12% van alle weergaven van Marie Laurencin op OriginalUniqueArt.com. L'éventail (1911) en La Barque (1920) volgen. Marie Laurencin trok 10.500 bezoeken aan: 3.200 op de artiestenpagina en 7.300 op individuele werken. Minder bezoekers de laatste tijd: het aantal bezoeken is met 7% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 5.200 bezoeken. Het publiek kijkt via apparaten (58%), telefoons (36%) en tablets (6%). Het publiek neigt naar Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 44% van de bezoeken, voor 27% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 werken van Marie Laurencin die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Marie Laurencin die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913)
1.000 bezoeken · 11,8%
-
2
L'éventail (1911)
400 bezoeken · 4,7%
-
3
La Barque (1920)
400 bezoeken · 4,7%
-
4
La femme-cheval (1918)
400 bezoeken · 4,7%
-
5
La vie au château (1925)
400 bezoeken · 4,7%
-
6
La jeune fille au palmier (1915)
300 bezoeken · 3,5%
-
7
Mme André Groult née Nicole Poiret (1937)
300 bezoeken · 3,5%
-
8
Autoportrait au chapeau (1927)
300 bezoeken · 3,5%
-
9
Fillette au chapeau bleu et noir (1914)
300 bezoeken · 3,5%
-
10
La Liseuse (1913)
300 bezoeken · 3,5%
Hoeveel mensen bekijken Marie Laurencin per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 900 | 4.300 |
| Aug 2026 | 1.300 | 1.400 |
| Sep 2026 | 1.000 | 1.500 |
Hoe vaak worden de werken van Marie Laurencin bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Marie Laurencin?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 4,1% | 1,2% |
| Zachte schaduw | 16,3% | 15,3% |
| Gematigde luminantie | 40,8% | 40,0% |
| Algehele helderheid: licht | 26,5% | 43,5% |
| Lichtgevend | 12,2% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 71,4% | 67,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 26,5% | 27,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 2,0% | 5,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 79,3% | 88,0% |
| Aardse tinten | 10,3% | 12,0% |
| Monochroom | 10,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 61,2% | 60,0% |
| Gebalanceerd | 36,7% | 34,1% |
| Levendig | 2,0% | 5,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 22,4% | 11,8% |
| Zacht | 26,5% | 24,7% |
| Gebalanceerd | 10,2% | 16,5% |
| Krachtig contrast | 18,4% | 24,7% |
| Verklaring | 22,4% | 22,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 34,7% | 43,5% |
| Zacht gemengd palet | 22,4% | 20,0% |
| Evenwichtige harmonie | 12,2% | 9,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 20,4% | 20,0% |
| Harmonieus palet | 10,2% | 7,1% |
Welke werken van Marie Laurencin trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La jeune fille au palmier (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Corbeille de Fruits (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme au turban (1922) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autoportrait (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le cheval noir ou La promen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage (1905) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean royère (1908) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Amazon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Femme au chapeau à plume… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tête de Jeune Fille (1909) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken mensen om Marie Laurencin te bekijken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 6.100 | 58,1% |
| telefoons | 3.800 | 36,2% |
| tablets | 600 | 5,7% |
In welke talen volgen mensen Marie Laurencin?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 800 | 61,5% |
| Spaans | 200 | 15,4% |
| Deens | 100 | 7,7% |
| Koreaans | 100 | 7,7% |
| Chinese | 100 | 7,7% |
Hoeveel mensen bekijken Marie Laurencin per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 200 |
| do 24 Sep | 300 |
| vr 25 Sep | 100 |
| za 26 Sep | 200 |
| zo 27 Sep | 200 |
| ma 28 Sep | 400 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 1.000 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 300 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 400 |
| do 8 Okt | 200 |
| vr 9 Okt | 400 |
| za 10 Okt | 700 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 300 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 700 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 400 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 300 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 300 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 300 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 800 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 500 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 300 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 300 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 300 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 900 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 500 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 300 |
Vragen over Marie Laurencin
Welke werken van Marie Laurencin trekken de meeste aandacht?
- Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913), met 1.000 weergaven (12% van alle weergaven van Marie Laurencin). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.
Hoeveel mensen bekijken Marie Laurencin op OriginalUniqueArt.com?
- 10.500 bezoeken in twaalf maanden: 3.200 op de artiestenpagina en 7.300 op individuele werken.
Op welke apparaten bekijken mensen Marie Laurencin?
- Mensen bekijken Marie Laurencin op apparaten (58%), telefoons (36%) en tablets (6%); apparaten is goed voor 58% van de bezoeken.
Welke werken van Marie Laurencin worden het meest gewaardeerd?
- Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 44% van de bezoeken, tegenover 27% van de catalogus.