Marie Laurencin Wie bekijkt dit

1883 – 1956

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Marie Laurencin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Marie Laurencin: het publiek in één oogopslag

Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) trekt de meeste aandacht: 1.000 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 12% van alle weergaven van Marie Laurencin op OriginalUniqueArt.com. L'éventail (1911) en La Barque (1920) volgen. Marie Laurencin trok 10.500 bezoeken aan: 3.200 op de artiestenpagina en 7.300 op individuele werken. Minder bezoekers de laatste tijd: het aantal bezoeken is met 7% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 5.200 bezoeken. Het publiek kijkt via apparaten (58%), telefoons (36%) en tablets (6%). Het publiek neigt naar Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 44% van de bezoeken, voor 27% van het oeuvre van de kunstenaar.

De 10 werken van Marie Laurencin die de meeste aandacht trekken

Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 10 werken van Marie Laurencin die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.

  1. Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) 1 Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) 1.000 bezoeken · 11,8%
  2. L'éventail (1911) 2 L'éventail (1911) 400 bezoeken · 4,7%
  3. La Barque (1920) 3 La Barque (1920) 400 bezoeken · 4,7%
  4. La femme-cheval (1918) 4 La femme-cheval (1918) 400 bezoeken · 4,7%
  5. La vie au château (1925) 5 La vie au château (1925) 400 bezoeken · 4,7%
  6. La jeune fille au palmier (1915) 6 La jeune fille au palmier (1915) 300 bezoeken · 3,5%
  7. Mme André Groult née Nicole Poiret (1937) 7 Mme André Groult née Nicole Poiret (1937) 300 bezoeken · 3,5%
  8. Autoportrait au chapeau (1927) 8 Autoportrait au chapeau (1927) 300 bezoeken · 3,5%
  9. Fillette au chapeau bleu et noir (1914) 9 Fillette au chapeau bleu et noir (1914) 300 bezoeken · 3,5%
  10. La Liseuse (1913) 10 La Liseuse (1913) 300 bezoeken · 3,5%

Hoeveel mensen bekijken Marie Laurencin per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Bekijk de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 20260100
Jul 20269004.300
Aug 20261.3001.400
Sep 20261.0001.500

Hoe vaak worden de werken van Marie Laurencin bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke werken van Marie Laurencin trekken maandelijks de meeste aandacht?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Bekijk de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
La jeune fille au palmier (…00000000030000
Corbeille de Fruits (1908)000000000000
Femme au turban (1922)000000000000
Autoportrait (1905)000000000000
Le cheval noir ou La promen…000000000000
Paysage (1905)000000000000
Jean royère (1908)000000000000
The Amazon000000000000
La Femme au chapeau à plume…00000000010000
Tête de Jeune Fille (1909)000000000000

Welke apparaten gebruiken mensen om Marie Laurencin te bekijken?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Bekijk de cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten6.10058,1%
telefoons3.80036,2%
tablets6005,7%

In welke talen volgen mensen Marie Laurencin?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Bekijk de cijfers
TaalBezoekenDelen
Frans80061,5%
Spaans20015,4%
Deens1007,7%
Koreaans1007,7%
Chinese1007,7%

Hoeveel mensen bekijken Marie Laurencin per dag, en wat wordt er verwacht?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Bekijk de cijfers
DagBezoeken
ma 21 Sep0
di 22 Sep0
wo 23 Sep200
do 24 Sep300
vr 25 Sep100
za 26 Sep200
zo 27 Sep200
ma 28 Sep400
di 29 Sep100
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt1.000
za 3 Okt0
zo 4 Okt300
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt400
do 8 Okt200
vr 9 Okt400
za 10 Okt700
zo 11 Okt100
ma 12 Okt (voorspelling)200
di 13 Okt (voorspelling)0
wo 14 Okt (voorspelling)300
do 15 Okt (voorspelling)200
vr 16 Okt (voorspelling)700
za 17 Okt (voorspelling)400
zo 18 Okt (voorspelling)300
ma 19 Okt (voorspelling)200
di 20 Okt (voorspelling)100
wo 21 Okt (voorspelling)300
do 22 Okt (voorspelling)300
vr 23 Okt (voorspelling)800
za 24 Okt (voorspelling)500
zo 25 Okt (voorspelling)300
ma 26 Okt (voorspelling)200
di 27 Okt (voorspelling)100
wo 28 Okt (voorspelling)300
do 29 Okt (voorspelling)300
vr 30 Okt (voorspelling)900
za 31 Okt (voorspelling)500
zo 1 Nov (voorspelling)300

Vragen over Marie Laurencin

Welke werken van Marie Laurencin trekken de meeste aandacht?

Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913), met 1.000 weergaven (12% van alle weergaven van Marie Laurencin). De bovenstaande ranglijst bevat 10 werken.

Hoeveel mensen bekijken Marie Laurencin op OriginalUniqueArt.com?

10.500 bezoeken in twaalf maanden: 3.200 op de artiestenpagina en 7.300 op individuele werken.

Op welke apparaten bekijken mensen Marie Laurencin?

Mensen bekijken Marie Laurencin op apparaten (58%), telefoons (36%) en tablets (6%); apparaten is goed voor 58% van de bezoeken.

Welke werken van Marie Laurencin worden het meest gewaardeerd?

Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 44% van de bezoeken, tegenover 27% van de catalogus.