Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Marc Duvallier op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Marc Duvallier: wat een jaar aan bezoekers laat zien
Celestial Choreography in Crimson and Ochre is het meest bekeken werk: 600 weergaven in een jaar, goed voor 8% van alle aandacht voor Marc Duvallier. Daarop volgen Solitude in Ochre: The Silent Horizon en Celestial Orbit of the Eternal Muse. De artiestenpagina ontving 1.100 bezoeken en de werken 6.700: in totaal 7.800 bezoeken. De aandacht is met 50% gestegen van Sep 2026 tot Okt 2026. Jul 2026 was de drukste maand, met 3.800 bezoeken. Bezoekers kijken op apparaten (83%), telefoons (15%) en tablets (1%). Ze geven de voorkeur aan Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 50% van de bezoeken tegenover 36% van de catalogus.
De 10 meest bekeken werken van Marc Duvallier
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Marc Duvallier.
-
1
Celestial Choreography in Crimson and Ochre, 2026
600 bezoeken · 7,9%
-
2
Solitude in Ochre: The Silent Horizon, 2026
400 bezoeken · 5,3%
-
3
Celestial Orbit of the Eternal Muse, 2026
400 bezoeken · 5,3%
-
4
The Eternal Vow in Verdant Light: A Singular Pastoral Study, 2026
300 bezoeken · 3,9%
-
5
Vigil of the Luminous Shadow, 2026
200 bezoeken · 2,6%
-
6
Gilded Solitude: An Autumnal Mosaic in Silver and Ochre, 2026
200 bezoeken · 2,6%
-
7
The Sovereign of Silence: A Study in Crimson and Shadow, 2026
200 bezoeken · 2,6%
-
8
Resonance in Shadow: A Baroque Soliloquy, 2026
200 bezoeken · 2,6%
-
9
Echoes of the Amber Twilight: A Solitary Legacy, 2026
200 bezoeken · 2,6%
-
10
The Solitary Zenith: An Infinite Chrysalis, 2026
200 bezoeken · 2,6%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Marc Duvallier?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 400 |
| Jul 2026 | 200 | 3.600 |
| Aug 2026 | 200 | 900 |
| Sep 2026 | 300 | 700 |
| Okt 2026 | 400 | 1.100 |
Wanneer zijn de werken van Marc Duvallier te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Marc Duvallier?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 14,0% | 19,7% |
| Zachte schaduw | 42,0% | 47,4% |
| Gematigde luminantie | 28,0% | 21,1% |
| Algehele helderheid: licht | 16,0% | 9,2% |
| Lichtgevend | 0,0% | 2,6% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 26,0% | 15,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 28,0% | 25,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,0% | 32,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 16,0% | 23,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 2,6% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 55,3% | 51,7% |
| Donkere tinten | 18,4% | 27,6% |
| Neutrale kleuren | 26,3% | 17,2% |
| Monochroom | 0,0% | 1,7% |
| Pasteltinten | 0,0% | 1,7% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 26,0% | 23,7% |
| Gebalanceerd | 54,0% | 52,6% |
| Levendig | 20,0% | 23,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 7,9% |
| Zacht | 28,0% | 34,2% |
| Gebalanceerd | 26,0% | 19,7% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 23,7% |
| Verklaring | 24,0% | 14,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,0% | 6,6% |
| Zacht gemengd palet | 14,0% | 21,1% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 9,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 36,0% | 50,0% |
| Harmonieus palet | 24,0% | 13,2% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Marc Duvallier, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Echoes of the Amber Twiligh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Celestial Choreography in C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 100 | 100 |
| The Echo of Antiquity: A So… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Solitude in Ochre: The Sile… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Architectonics of Radia… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eminence in Crimson: A Stud… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vigil of the Luminous Shadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Celestial Orbit of the Eter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 100 |
| Neon Fragment: The Magenta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Eternal Devotion in the Sac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van het publiek van Marc Duvallier per apparaat?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
De gegevens in een tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 6.500 | 83,3% |
| telefoons | 1.200 | 15,4% |
| tablets | 100 | 1,3% |
In welke talen wordt Marc Duvallier gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
De gegevens in een tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Spaans | 100 | 25,0% |
| Frans | 100 | 25,0% |
| Japans | 100 | 25,0% |
| Portugees | 100 | 25,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Marc Duvallier, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 100 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 200 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Marc Duvallier
Welk werk van Marc Duvallier is het meest bezocht?
- Celestial Choreography in Crimson and Ochre eerst, met 600 bezoeken, goed voor 8% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Marc Duvallier op OriginalUniqueArt.com?
- 7.800 bezoeken in twaalf maanden: 1.100 naar de artiestenpagina, 6.700 naar de werken.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Marc Duvallier?
- Het publiek komt via apparaten (83%), telefoons (15%) en tablets (1%); apparaten is goed voor 83% van de bezoeken.
Welke werken van Marc Duvallier sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) ontvangen 50% van de bezoeken voor 36% van de catalogus.