Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Maggi Hambling op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Maggi Hambling: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Self Portrait: 300 weergaven in twaalf maanden, wat 19% van de weergaven van Maggi Hambling is. Vervolgens Minotaur Surprised while Eating en Cormorant with Fish Underwater III. In totaal 1.400 bezoeken: 500 op de artiestenpagina, 900 op de werken. Het publiek groeit: 100% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 1.100 bezoeken. Eén smaak valt op: Gedempt (Kleurverzadiging) krijgt 69% van de bezoeken voor slechts 48% van de catalogus.
Maggi Hambling: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Maggi Hambling die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Self Portrait, 2011
300 bezoeken · 18,8%
-
2
Minotaur Surprised while Eating, 1986
200 bezoeken · 12,5%
-
3
Cormorant with Fish Underwater III
200 bezoeken · 12,5%
-
4
Father, Late December 1997, 1997
200 bezoeken · 12,5%
-
5
Bev Walters, Principal of Morley College (1991–2003), 2003
100 bezoeken · 6,2%
-
6
Champagne Laugh, 1991
100 bezoeken · 6,2%
-
7
George Melly, 1998
100 bezoeken · 6,2%
-
8
Mrs Anne Lonsdale, 2002
100 bezoeken · 6,2%
-
9
Still Life
100 bezoeken · 6,2%
-
10
Clark Brundin (b.1931), Vice Chancellor (1985–1992), 1993
100 bezoeken · 6,2%
Hoe verandert het publiek van Maggi Hambling van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Hoe worden de werken van Maggi Hambling gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Maggi Hambling?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 23,8% | 12,5% |
| Zachte schaduw | 28,6% | 18,8% |
| Gematigde luminantie | 23,8% | 25,0% |
| Algehele helderheid: licht | 14,3% | 25,0% |
| Lichtgevend | 9,5% | 18,8% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 47,6% | 68,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 19,1% | 12,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 19,1% | 12,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 14,3% | 6,2% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 35,7% | 41,7% |
| Aardse tinten | 35,7% | 33,3% |
| Donkere tinten | 21,4% | 8,3% |
| Monochroom | 7,1% | 16,7% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 57,1% | 68,8% |
| Gebalanceerd | 23,8% | 25,0% |
| Levendig | 19,1% | 6,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 9,5% | 12,5% |
| Zacht | 33,3% | 25,0% |
| Gebalanceerd | 4,8% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 14,3% | 12,5% |
| Verklaring | 38,1% | 50,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 28,6% | 31,2% |
| Zacht gemengd palet | 19,1% | 31,2% |
| Evenwichtige harmonie | 4,8% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 38,1% | 37,5% |
| Harmonieus palet | 9,5% | 0,0% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Maggi Hambling zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harold Parker, Preston's Gu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Big Sea, May | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Jemma Leaning to the Left,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Father, Late December 1997 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs Anne Lonsdale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lett Dreaming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cormorant with Fish Underwa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Ernest Ashley Bramall (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Minotaur Surprised while Ea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Maggi Hambling?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Maggi Hambling eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 200 |
| do 29 Okt | 100 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 100 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Maggi Hambling: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Maggi Hambling?
- Self Portrait: 300 bezoeken, 19% van de weergaven van Maggi Hambling. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Maggi Hambling?
- 1.400 in twaalf maanden (500 op de artiestenpagina, 900 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Maggi Hambling?
- Ja, Gedempt (Kleurverzadiging): 69% van de bezoeken voor 48% van de catalogus.