Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Lucien Pissarro op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Lucien Pissarro: kerncijfers
Het meest bekeken werk is View of Leintwardine: 300 weergaven in twaalf maanden, wat 14% van de weergaven van Lucien Pissarro is. Vervolgens Effet de brouillard à Herblay en Colchester from Sheepen Hill. In totaal 2.400 bezoeken: 700 op de artiestenpagina, 1.700 op de werken. Piekmaand: Jul 2026 met 2.000 bezoeken. Eén smaak valt op: Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte) krijgt 50% van de bezoeken voor slechts 28% van de catalogus.
Lucien Pissarro: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Lucien Pissarro die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
View of Leintwardine, 1932
300 bezoeken · 13,6%
-
2
Effet de brouillard à Herblay
300 bezoeken · 13,6%
-
3
Colchester from Sheepen Hill, 1911
200 bezoeken · 9,1%
-
4
Blossom, Sun and Mist, Chipperfield, Hertfordshire, 1914
100 bezoeken · 4,5%
-
5
Eden Valley, 1914
100 bezoeken · 4,5%
-
6
The Thierceville Road, Early Spring, 1893
100 bezoeken · 4,5%
-
7
Above the Village, Hewood, 1941
100 bezoeken · 4,5%
-
8
Richmond Bridge, 1935
100 bezoeken · 4,5%
-
9
The Cottage Garden, Fishpond, 1915
100 bezoeken · 4,5%
-
10
All Saints' Church, Hastings Sun and Mist, 1918
100 bezoeken · 4,5%
Hoe verandert het publiek van Lucien Pissarro van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 1.400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Hoe worden de werken van Lucien Pissarro gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Lucien Pissarro?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 10,0% | 9,1% |
| Gematigde luminantie | 58,0% | 36,4% |
| Algehele helderheid: licht | 28,0% | 50,0% |
| Lichtgevend | 4,0% | 4,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 50,0% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 27,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 14,0% | 18,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 4,5% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 81,6% | 82,3% |
| Aardse tinten | 15,8% | 11,8% |
| Pasteltinten | 2,6% | 5,9% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 28,0% | 22,7% |
| Gebalanceerd | 68,0% | 72,7% |
| Levendig | 4,0% | 4,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 32,0% | 27,3% |
| Zacht | 34,0% | 40,9% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 9,1% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 9,1% |
| Verklaring | 8,0% | 13,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 36,0% | 27,3% |
| Zacht gemengd palet | 14,0% | 4,5% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 24,0% | 27,3% |
| Harmonieus palet | 22,0% | 40,9% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Lucien Pissarro zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Cottage Garden, Fishpond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Eden Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bookcase and Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Leintwardine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mme Camille Pissarro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hastings Mist, Sun and Smoke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Les oliviers (Oliveraie Mor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Crocus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Notre Dame De Constance, Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Het uitzicht over de estuar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Lucien Pissarro?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Duits | 200 | 66,7% |
| Portugees | 100 | 33,3% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Lucien Pissarro eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Lucien Pissarro: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Lucien Pissarro?
- View of Leintwardine: 300 bezoeken, 14% van de weergaven van Lucien Pissarro. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Lucien Pissarro?
- 2.400 in twaalf maanden (700 op de artiestenpagina, 1.700 op de werken).
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Lucien Pissarro?
- Ja, Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 50% van de bezoeken voor 28% van de catalogus.