Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Louis Hersent op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Louis Hersent: wat een jaar aan bezoekers laat zien
General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair is het meest bekeken werk: 100 weergaven in een jaar, goed voor 17% van alle aandacht voor Louis Hersent. Daarop volgen The Battle Of Landschut, 21st April en General Louis Marie Turreau Of Garambouville. De artiestenpagina ontving 200 bezoeken en de werken 500: in totaal 700 bezoeken. De aandacht is met 100% gedaald van Aug 2026 naar Sep 2026. Jul 2026 was de drukste maand, met 500 bezoeken. Ze geven de voorkeur aan Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 67% van de bezoeken tegenover 16% van de catalogus.
De 6 meest bekeken werken van Louis Hersent
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Louis Hersent.
-
1
General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair, 1756
100 bezoeken · 16,7%
-
2
The Battle Of Landschut, 21st April, 1809
100 bezoeken · 16,7%
-
3
General Louis Marie Turreau Of Garambouville
100 bezoeken · 16,7%
-
4
Delphine De Girardin
100 bezoeken · 16,7%
-
5
Daphnis Pulling A Thorn From Chloe's Foot By A River
100 bezoeken · 16,7%
-
6
Portrait Of Mme Casimir Perier, Born Pauline Loyer
100 bezoeken · 16,7%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Louis Hersent?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer zijn de werken van Louis Hersent te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Louis Hersent?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 37,8% | 16,7% |
| Zachte schaduw | 40,5% | 16,7% |
| Gematigde luminantie | 16,2% | 66,7% |
| Algehele helderheid: licht | 2,7% | 0,0% |
| Lichtgevend | 2,7% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 21,6% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 35,1% | 66,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 40,5% | 33,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,7% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 87,9% | 80,0% |
| Neutrale kleuren | 9,1% | 20,0% |
| Donkere tinten | 3,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 40,5% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 59,5% | 100,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,1% | 16,7% |
| Zacht | 16,2% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 10,8% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 18,9% | 16,7% |
| Verklaring | 46,0% | 66,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 5,4% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 13,5% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 18,9% | 50,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 37,8% | 33,3% |
| Harmonieus palet | 24,3% | 16,7% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Louis Hersent, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Madame Le Doyen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Gay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Romain de Bourge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louise-Adélaïde Desnos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Xavier Bichat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Legrand,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Madame Arachequ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Religieux de l'hospice du m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Louis Hersent gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Louis Hersent, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Louis Hersent
Welk werk van Louis Hersent is het meest bezocht?
- General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair eerst, met 100 bezoeken, goed voor 17% van de weergaven. 6 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Louis Hersent op OriginalUniqueArt.com?
- 700 bezoeken in twaalf maanden: 200 naar de artiestenpagina, 500 naar de werken.
Welke werken van Louis Hersent sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Gematigde luminantie (Lichtsterkte) ontvangen 67% van de bezoeken voor 16% van de catalogus.