Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Leonard Bramer op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Leonard Bramer: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Journey of the Three Magi to Bethlehem: 500 weergaven in twaalf maanden, wat 16% van de weergaven van Leonard Bramer is. Vervolgens St Peter"s Denial, Leonaert Bramer, 1642 en The Judgment of Solomon (detail). In totaal 4.000 bezoeken: 1.300 op de artiestenpagina, 2.700 op de werken. Het publiek groeit: 100% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 3.000 bezoeken. Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (100%). Eén smaak valt op: Melancholisch (Emotionele toon) krijgt 32% van de bezoeken voor slechts 6% van de catalogus.
Leonard Bramer: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van Leonard Bramer die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Journey of the Three Magi to Bethlehem, 1638
500 bezoeken · 15,6%
-
2
St Peter"s Denial, Leonaert Bramer, 1642, 1642
200 bezoeken · 6,2%
-
3
The Judgment of Solomon (detail), 1640
200 bezoeken · 6,2%
-
4
The Fall of Simon Magus, 1623
200 bezoeken · 6,2%
-
5
Joseph and Potiphar's Wife, 1630
200 bezoeken · 6,2%
-
6
Het Laatste Oordeel van Salomon, 1640
200 bezoeken · 6,2%
-
7
The Sacrifice of Iphigenia, 1623
200 bezoeken · 6,2%
-
8
LA DECOUVERTE DES CORPS DE PYRAME ET DE THISBE
200 bezoeken · 6,2%
-
9
Quevedo Sees Chicotus in the Battle, 1659
200 bezoeken · 6,2%
-
10
De Verleiding van Christus, 1645
200 bezoeken · 6,2%
Hoe verandert het publiek van Leonard Bramer van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 1.200 | 1.800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 400 |
Hoe worden de werken van Leonard Bramer gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van Leonard Bramer?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Dramatisch | 41,9% | 28,6% |
| Melancholisch | 6,5% | 32,1% |
| Mysterieus | 12,9% | 17,9% |
| Zwaarmoedig | 22,6% | 7,1% |
| Gespannen | 6,5% | 14,3% |
| Spiritueel | 9,7% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 56,0% | 53,1% |
| Zachte schaduw | 12,0% | 6,2% |
| Gematigde luminantie | 8,0% | 9,4% |
| Algehele helderheid: licht | 18,0% | 18,8% |
| Lichtgevend | 6,0% | 12,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 76,0% | 75,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 18,0% | 12,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 6,0% | 12,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 50,0% | 45,8% |
| Neutrale kleuren | 35,7% | 50,0% |
| Monochroom | 14,3% | 0,0% |
| Pasteltinten | 0,0% | 4,2% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 86,0% | 81,2% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 18,8% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 46,0% | 46,9% |
| Zacht | 24,0% | 21,9% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 12,5% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 9,4% |
| Verklaring | 10,0% | 9,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 25,0% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 3,1% |
| Evenwichtige harmonie | 8,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 34,0% | 34,4% |
| Harmonieus palet | 46,0% | 37,5% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van Leonard Bramer zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Soldiers with Horses before… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Magi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sacrifice of Iphigenia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| The Adoration of the Magi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four Latin Fathers of the C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Allegory of Vanity (Vanitas) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dying Vision of Mary Magdal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Raising of Lazarus (Joh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crucifixion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Journey of the Three Magi t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
Telefoons, tablets of computers: waar wordt Leonard Bramer bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 4.000 | 100,0% |
Welke talen spreekt het publiek van Leonard Bramer?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Leonard Bramer eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 200 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
Leonard Bramer: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van Leonard Bramer?
- Journey of the Three Magi to Bethlehem: 500 bezoeken, 16% van de weergaven van Leonard Bramer. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Leonard Bramer?
- 4.000 in twaalf maanden (1.300 op de artiestenpagina, 2.700 op de werken).
Bekijken mensen Leonard Bramer op een telefoon of op een computer?
- Op beide: apparaten (100%); apparaten loopt met 100%.
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van Leonard Bramer?
- Ja, Melancholisch (Emotionele toon): 32% van de bezoeken voor 6% van de catalogus.