Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Károly Markó op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Károly Markó: het publiek in één oogopslag
Lovers In Italian Landscape trekt de meeste aandacht: 300 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 25% van alle weergaven van Károly Markó op OriginalUniqueArt.com. Wanderer And His Guard en Aqua Nera near Rome volgen. Károly Markó trok 1.800 bezoeken aan: 600 op de artiestenpagina en 1.200 op individuele werken. Minder bezoekers de laatste tijd: het aantal bezoeken is met 100% gedaald van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 1.500 bezoeken. Het publiek neigt naar Romantisch (Emotionele toon): 60% van de bezoeken, voor 22% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 9 werken van Károly Markó die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 9 werken van Károly Markó die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Lovers In Italian Landscape
300 bezoeken · 25,0%
-
2
Wanderer And His Guard
200 bezoeken · 16,7%
-
3
Aqua Nera near Rome, 1858
100 bezoeken · 8,3%
-
4
View of the Great Hungarian Plain with Draw Well, 1853
100 bezoeken · 8,3%
-
5
Italian Landscape With Viaduct And Rainbow
100 bezoeken · 8,3%
-
6
Forest Scene At Ailo In Corsica
100 bezoeken · 8,3%
-
7
Pest Organ
100 bezoeken · 8,3%
-
8
Visegrád
100 bezoeken · 8,3%
-
9
Landscape Sketch With A Lake
100 bezoeken · 8,3%
Hoeveel mensen bekijken Károly Markó per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Károly Markó bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Károly Markó?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 55,6% | 20,0% |
| Romantisch | 22,2% | 60,0% |
| Hoopvol | 11,1% | 20,0% |
| Nostalgisch | 11,1% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 8,3% |
| Zachte schaduw | 22,0% | 16,7% |
| Gematigde luminantie | 48,0% | 50,0% |
| Algehele helderheid: licht | 20,0% | 16,7% |
| Lichtgevend | 2,0% | 8,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 30,0% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 52,0% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 45,0% | 75,0% |
| Neutrale kleuren | 47,5% | 25,0% |
| Monochroom | 5,0% | 0,0% |
| Donkere tinten | 2,5% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 36,0% | 58,3% |
| Gebalanceerd | 60,0% | 41,7% |
| Levendig | 4,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 8,3% |
| Zacht | 10,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 2,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 12,0% | 8,3% |
| Verklaring | 68,0% | 83,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,0% | 25,0% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 16,7% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 25,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 56,0% | 16,7% |
| Harmonieus palet | 18,0% | 16,7% |
Welke werken van Károly Markó trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aqua Nera near Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| From the Pearl of Holy Anti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Roman Campagna near Cer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diana and Her Nymphs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lovers In Italian Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
| Italian Landscape With Viad… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Environment Of Tivoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diana at the Hunt (Hunting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Castle over… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ambush in the Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Károly Markó?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel mensen bekijken Károly Markó per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Károly Markó
Welke werken van Károly Markó trekken de meeste aandacht?
- Lovers In Italian Landscape, met 300 weergaven (25% van alle weergaven van Károly Markó). De bovenstaande ranglijst bevat 9 werken.
Hoeveel mensen bekijken Károly Markó op OriginalUniqueArt.com?
- 1.800 bezoeken in twaalf maanden: 600 op de artiestenpagina en 1.200 op individuele werken.
Welke werken van Károly Markó worden het meest gewaardeerd?
- Romantisch (Emotionele toon): 60% van de bezoeken, tegenover 22% van de catalogus.