Karl Blossfeldt De blik op het werk

1865 – 1932

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Karl Blossfeldt op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Karl Blossfeldt: wat een jaar aan bezoekers laat zien

Art Forms in Nature 65 is het meest bekeken werk: 200 weergaven in een jaar, goed voor 12% van alle aandacht voor Karl Blossfeldt. Daarop volgen Art Forms in Nature 102 en Art Forms in Nature 45. De artiestenpagina ontving 200 bezoeken en de werken 1.500: in totaal 1.700 bezoeken. De aandacht is met 50% gestegen van Aug 2026 tot Sep 2026. Jul 2026 was de drukste maand, met 1.100 bezoeken. Ze geven de voorkeur aan Krachtig contrast (Contrast): 24% van de bezoeken tegenover 4% van de catalogus.

De 10 meest bekeken werken van Karl Blossfeldt

Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Karl Blossfeldt.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 bezoeken · 11,8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 bezoeken · 11,8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 bezoeken · 11,8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 bezoeken · 11,8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 bezoeken · 5,9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 bezoeken · 5,9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 bezoeken · 5,9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 bezoeken · 5,9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 bezoeken · 5,9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 bezoeken · 5,9%

Wanneer bezoeken mensen de pagina van Karl Blossfeldt?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

De gegevens in een tabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 20260100
Jul 2026200900
Aug 20260200
Sep 20260300

Wanneer zijn de werken van Karl Blossfeldt te bezoeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Wat zijn de meest bekeken werken van Karl Blossfeldt, maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

De gegevens in een tabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

In welke talen wordt Karl Blossfeldt gevolgd?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

De gegevens in een tabel
TaalBezoekenDelen
Duits100100,0%

Hoeveel bezoeken per dag krijgt Karl Blossfeldt, en wat volgt er?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

De gegevens in een tabel
DagBezoeken
do 24 Sep0
vr 25 Sep100
za 26 Sep0
zo 27 Sep100
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt200
di 13 Okt0
wo 14 Okt0
do 15 Okt (voorspelling)0
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)0
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)100
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)100
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)100
di 3 Nov (voorspelling)0
wo 4 Nov (voorspelling)0

Veelgestelde vragen over Karl Blossfeldt

Welk werk van Karl Blossfeldt is het meest bezocht?

Art Forms in Nature 65 eerst, met 200 bezoeken, goed voor 12% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.

Hoe groot is het publiek van Karl Blossfeldt op OriginalUniqueArt.com?

1.700 bezoeken in twaalf maanden: 200 naar de artiestenpagina, 1.500 naar de werken.

Welke werken van Karl Blossfeldt sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?

Werken die worden beschreven als Krachtig contrast (Contrast) ontvangen 24% van de bezoeken voor 4% van de catalogus.