Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Kaff Gerrard op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Kaff Gerrard: het publiek in één oogopslag
Small Fungus Painting trekt de meeste aandacht: 400 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 31% van alle weergaven van Kaff Gerrard op OriginalUniqueArt.com. Swan Song (Flying Bomb) en Autumn Landscape volgen. Kaff Gerrard trok 900 bezoeken aan: 200 op de artiestenpagina en 700 op individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 800 bezoeken. Het publiek neigt naar Verklaring (Contrast): 31% van de bezoeken, voor 3% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 9 werken van Kaff Gerrard die de meeste aandacht trekken
Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 9 werken van Kaff Gerrard die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.
-
1
Small Fungus Painting
400 bezoeken · 30,8%
-
2
Swan Song (Flying Bomb), 1944
200 bezoeken · 15,4%
-
3
Autumn Landscape, 1930
100 bezoeken · 7,7%
-
4
Twisted Metal and Doodlebug, 1944
100 bezoeken · 7,7%
-
5
Portrait of a Man, 1923
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Still Life with Fungi in Basket
100 bezoeken · 7,7%
-
7
The Big Wave, 1950
100 bezoeken · 7,7%
-
8
Haysom's Quarry, Isle of Purbeck
100 bezoeken · 7,7%
-
9
Canterbury Bells (verso)
100 bezoeken · 7,7%
Hoeveel mensen bekijken Kaff Gerrard per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Kaff Gerrard bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bewonderaars van Kaff Gerrard?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 3,2% | 7,7% |
| Zachte schaduw | 12,9% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 35,5% | 53,8% |
| Algehele helderheid: licht | 38,7% | 30,8% |
| Lichtgevend | 9,7% | 7,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 38,7% | 53,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 51,6% | 46,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 9,7% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 82,6% | 50,0% |
| Aardse tinten | 13,0% | 40,0% |
| Monochroom | 4,3% | 10,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 22,6% | 23,1% |
| Gebalanceerd | 74,2% | 76,9% |
| Levendig | 3,2% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 25,8% | 7,7% |
| Zacht | 45,2% | 38,5% |
| Gebalanceerd | 16,1% | 23,1% |
| Krachtig contrast | 9,7% | 0,0% |
| Verklaring | 3,2% | 30,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 48,4% | 53,8% |
| Zacht gemengd palet | 9,7% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 9,7% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 25,8% | 38,5% |
| Harmonieus palet | 6,5% | 7,7% |
Welke werken van Kaff Gerrard trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Autumn Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Swan Song (Flying Bomb) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wheatsheaves under the Sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Cornstocks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bomb Fragments with Incendi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Twisted Metal and Doodlebug | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bomb Damage with Cows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Big Wave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Canterbury Bells (verso) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen volgen mensen Kaff Gerrard?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel mensen bekijken Kaff Gerrard per dag, en wat wordt er verwacht?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Kaff Gerrard
Welke werken van Kaff Gerrard trekken de meeste aandacht?
- Small Fungus Painting, met 400 weergaven (31% van alle weergaven van Kaff Gerrard). De bovenstaande ranglijst bevat 9 werken.
Hoeveel mensen bekijken Kaff Gerrard op OriginalUniqueArt.com?
- 900 bezoeken in twaalf maanden: 200 op de artiestenpagina en 700 op individuele werken.
Welke werken van Kaff Gerrard worden het meest gewaardeerd?
- Verklaring (Contrast): 31% van de bezoeken, tegenover 3% van de catalogus.