Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Jozsef Nemes Lamperth op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Jozsef Nemes Lamperth: wat een jaar aan bezoekers laat zien
Nude, Back View is het meest bekeken werk: 200 weergaven in een jaar, goed voor 22% van alle aandacht voor Jozsef Nemes Lamperth. Daarop volgen The Bier en On The Slopes Of Gellért Hill. De artiestenpagina ontving 400 bezoeken en de werken 700: in totaal 1.100 bezoeken. De aandacht is met 100% gedaald van Sep 2026 naar Okt 2026. Jul 2026 was de drukste maand, met 800 bezoeken. Ze geven de voorkeur aan Krachtig contrast (Contrast): 56% van de bezoeken tegenover 23% van de catalogus.
De 8 meest bekeken werken van Jozsef Nemes Lamperth
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Jozsef Nemes Lamperth.
-
1
Nude, Back View
200 bezoeken · 22,2%
-
2
The Bier
100 bezoeken · 11,1%
-
3
On The Slopes Of Gellért Hill
100 bezoeken · 11,1%
-
4
Self-portrait
100 bezoeken · 11,1%
-
5
Plant Still-life
100 bezoeken · 11,1%
-
6
Signal-box
100 bezoeken · 11,1%
-
7
Self-portrait
100 bezoeken · 11,1%
-
8
Standing Nude
100 bezoeken · 11,1%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Jozsef Nemes Lamperth?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Wanneer zijn de werken van Jozsef Nemes Lamperth te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Jozsef Nemes Lamperth?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 28,2% | 55,6% |
| Zachte schaduw | 23,1% | 11,1% |
| Gematigde luminantie | 15,4% | 11,1% |
| Algehele helderheid: licht | 23,1% | 11,1% |
| Lichtgevend | 10,3% | 11,1% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 56,4% | 44,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 23,1% | 11,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 17,9% | 44,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,6% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 53,1% | 66,7% |
| Neutrale kleuren | 37,5% | 33,3% |
| Donkere tinten | 3,1% | 0,0% |
| Monochroom | 3,1% | 0,0% |
| Pasteltinten | 3,1% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 56,4% | 44,4% |
| Gebalanceerd | 41,0% | 55,6% |
| Levendig | 2,6% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,3% | 0,0% |
| Zacht | 2,6% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 10,3% | 11,1% |
| Krachtig contrast | 23,1% | 55,6% |
| Verklaring | 53,8% | 33,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,8% | 22,2% |
| Zacht gemengd palet | 20,5% | 22,2% |
| Evenwichtige harmonie | 7,7% | 11,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 15,4% | 11,1% |
| Harmonieus palet | 43,6% | 33,3% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Jozsef Nemes Lamperth, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cactus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plant Still-life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Back Of A Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing Female Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing Female Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Female Nude Turning Away | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of Lajos Kassák | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Female Nude Standing Backwa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bridge Over The Seine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Standing Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Jozsef Nemes Lamperth gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Jozsef Nemes Lamperth, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Jozsef Nemes Lamperth
Welk werk van Jozsef Nemes Lamperth is het meest bezocht?
- Nude, Back View eerst, met 200 bezoeken, goed voor 22% van de weergaven. 8 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Jozsef Nemes Lamperth op OriginalUniqueArt.com?
- 1.100 bezoeken in twaalf maanden: 400 naar de artiestenpagina, 700 naar de werken.
Welke werken van Jozsef Nemes Lamperth sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Krachtig contrast (Contrast) ontvangen 56% van de bezoeken voor 23% van de catalogus.