Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Joseph Pennell op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Joseph Pennell: wat een jaar aan bezoekers laat zien
Cafe Du Debarcadere Restaurant is het meest bekeken werk: 100 weergaven in een jaar, goed voor 9% van alle aandacht voor Joseph Pennell. Daarop volgen Place De L'opéra en The Germantown Academy. De artiestenpagina ontving 400 bezoeken en de werken 1.000: in totaal 1.400 bezoeken. De aandacht is met 100% gedaald van Sep 2026 naar Okt 2026. Jul 2026 was de drukste maand, met 1.200 bezoeken. Ze geven de voorkeur aan Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 100% van de bezoeken tegenover 77% van de catalogus.
De 10 meest bekeken werken van Joseph Pennell
Elke rangschikking weerspiegelt de bezoeken die in de afgelopen twaalf maanden op OriginalUniqueArt.com zijn ontvangen; rang 1 is het meest bezochte werk van Joseph Pennell.
-
1
Cafe Du Debarcadere Restaurant
100 bezoeken · 9,1%
-
2
Place De L'opéra
100 bezoeken · 9,1%
-
3
The Germantown Academy
100 bezoeken · 9,1%
-
4
Ice Around Governor's Island, 1923
100 bezoeken · 9,1%
-
5
Below Atlantic City
100 bezoeken · 9,1%
-
6
From Our Philadelphia -
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Bishop's Walk, Ancon Hill, Panama
100 bezoeken · 9,1%
-
8
Under The Bridges, Chicago
100 bezoeken · 9,1%
-
9
Charcoal Drawing Of Steel Mills In Pennsylvania
100 bezoeken · 9,1%
-
10
Taormina From The Theatre
100 bezoeken · 9,1%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Joseph Pennell?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
De gegevens in een tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Wanneer zijn de werken van Joseph Pennell te bezoeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen bezoekers uit de werken van Joseph Pennell?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
De gegevens in een tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 12,0% | 9,1% |
| Gematigde luminantie | 18,0% | 18,2% |
| Algehele helderheid: licht | 38,0% | 36,4% |
| Lichtgevend | 32,0% | 36,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 80,0% | 81,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 6,0% | 9,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,0% | 9,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 76,7% | 100,0% |
| Aardse tinten | 7,0% | 0,0% |
| Pasteltinten | 7,0% | 0,0% |
| Donkere tinten | 4,7% | 0,0% |
| Monochroom | 4,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 76,0% | 81,8% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 9,1% |
| Levendig | 10,0% | 9,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 0,0% |
| Zacht | 30,0% | 45,5% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 9,1% |
| Krachtig contrast | 18,0% | 27,3% |
| Verklaring | 30,0% | 18,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 2,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 2,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 6,0% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 90,0% | 100,0% |
Wat zijn de meest bekeken werken van Joseph Pennell, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
De gegevens in een tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St. Paul's, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gun Factory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Trains That Come | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girard Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Front And Callowhill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forging Shells - The Slaves… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From Our Philadelphia - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charcoal Drawing Of A Colli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| State House Yard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From Our Philadelphia - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Joseph Pennell gevolgd?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Joseph Pennell, en wat volgt er?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
De gegevens in een tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Joseph Pennell
Welk werk van Joseph Pennell is het meest bezocht?
- Cafe Du Debarcadere Restaurant eerst, met 100 bezoeken, goed voor 9% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Joseph Pennell op OriginalUniqueArt.com?
- 1.400 bezoeken in twaalf maanden: 400 naar de artiestenpagina, 1.000 naar de werken.
Welke werken van Joseph Pennell sluiten aan bij de smaak van de bezoekers?
- Werken die worden beschreven als Neutrale kleuren (Kleurenpalet) ontvangen 100% van de bezoeken voor 77% van de catalogus.