Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Fulleylove op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
John Fulleylove: kerncijfers
Het meest bekeken werk is Oriel College: 300 weergaven in twaalf maanden, wat 7% van de weergaven van John Fulleylove is. Vervolgens The Byward And Bell Towers en Interior Of St. Stephen's. In totaal 4.500 bezoeken: 800 op de artiestenpagina, 3.700 op de werken. Het publiek krimpt: 100% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Piekmaand: Jul 2026 met 3.700 bezoeken. Apparatenverdeling van het publiek: apparaten (100%). Eén smaak valt op: Krachtig contrast (Contrast) krijgt 40% van de bezoeken voor slechts 26% van de catalogus.
John Fulleylove: de 10 meest bekeken werken
Deze ranglijst telt bezoeken, geen catalogusscores: de 10 werken van John Fulleylove die het meest bekeken zijn op OriginalUniqueArt.com in twaalf maanden.
-
1
Oriel College
300 bezoeken · 7,0%
-
2
The Byward And Bell Towers
300 bezoeken · 7,0%
-
3
Interior Of St. Stephen's
200 bezoeken · 4,7%
-
4
Olympia -
200 bezoeken · 4,7%
-
5
Corpus Christi College
200 bezoeken · 4,7%
-
6
Argos And Larissa
100 bezoeken · 2,3%
-
7
The Sheldonian Theatre and Old Clarendon Buildings
100 bezoeken · 2,3%
-
8
Mycenae, Showing The Site Of The Famous Discoveries
100 bezoeken · 2,3%
-
9
Portrait Of A Boy
100 bezoeken · 2,3%
-
10
Oriel Window, Crosby Hall
100 bezoeken · 2,3%
Hoe verandert het publiek van John Fulleylove van maand tot maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 600 |
| Jul 2026 | 600 | 3.100 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe worden de werken van John Fulleylove gedurende het jaar bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiest het publiek uit de werken van John Fulleylove?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 2,3% |
| Zachte schaduw | 20,0% | 9,3% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 62,8% |
| Algehele helderheid: licht | 30,0% | 25,6% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 42,0% | 37,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 48,0% | 53,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,0% | 9,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 36,0% | 23,3% |
| Gebalanceerd | 64,0% | 76,7% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 24,0% | 23,3% |
| Gebalanceerd | 28,0% | 14,0% |
| Krachtig contrast | 26,0% | 39,5% |
| Verklaring | 22,0% | 23,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,0% | 14,0% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 14,0% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 14,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 54,0% | 53,5% |
| Harmonieus palet | 6,0% | 4,7% |
Hoe verhouden de meest bekeken werken van John Fulleylove zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argos And Larissa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The radcliffe library | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sheldonian Theatre and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Battle-Field of Marathon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Off cape matapan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tom tower, christ church co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of A Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Merton College and St. Alba… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The National Monument on Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| All saint's church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoons, tablets of computers: waar wordt John Fulleylove bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 4.500 | 100,0% |
Welke talen spreekt het publiek van John Fulleylove?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan John Fulleylove eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
John Fulleylove: korte antwoorden
Wat is het meest bekeken werk van John Fulleylove?
- Oriel College: 300 bezoeken, 7% van de weergaven van John Fulleylove. De lijst loopt door tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt John Fulleylove?
- 4.500 in twaalf maanden (800 op de artiestenpagina, 3.700 op de werken).
Bekijken mensen John Fulleylove op een telefoon of op een computer?
- Op beide: apparaten (100%); apparaten loopt met 100%.
Heeft het publiek een voorkeur voor een bepaald type werk van John Fulleylove?
- Ja, Krachtig contrast (Contrast): 40% van de bezoeken voor 26% van de catalogus.